BINO Dětský ponk s nářadím

BINO Dětský ponk s nářadím

BINO Dětský ponk s nářadím

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Bino
Cena:783.00 Kč
BINO Dětský ponk s nářadím 2,75 (55%) 19 hodnocení

Parádní dřevěná sada nářadí, ideální pro malé domácí kutily. Hraj si na opraváře nebo pomocí šroubků, pravítka, pilky, matiček, klíčů a kladiva trénuj svoji kutilskou zručnost. Práce s pracovním nářadím je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a koordinace pohybů. Hračka obsahuje pracovní nářadí – pilku, kladivo, šroubovák, pravítko, klíč, sadu šroubků a matiček, hřebíky, svěrák a 6 dílů k montování. Oranžová odkládací vanička se dá odšroubovat a postavit samostatně mimo ponk. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Rozměry balení: 29 × 39 × 10,2 cm Balení obsahuje: 42 kusů


 • BINO Dřevěná kuchyňka Amélie s příslušenstvím
  BINO Dřevěná kuchyňka Amélie s příslušenstvím

  Máte doma malou hospodyňku nebo malého pomocníčka, který rád napodobuje běžné domácí práce? Tato dětská kuchyňka pro něj bude ideální. Kuchyňka je vyrobena z kvalitně opracovaného..

  2338.00 Kč
 • LITTLE DUTCH Kuchyňka Pink
  LITTLE DUTCH Kuchyňka Pink

  Malí kuchaři dělají v této kompletní kuchyny od Little Dutch nejchutnější jídla. Kuchyňka na hraní je vyrobena ze dřeva a skládá se z trouby s dveřmi, odkládací police, dřezu s..

  2499.00 Kč
 • B.TOYS Sada kuchyňských doplňků Deluxe
  B.TOYS Sada kuchyňských doplňků Deluxe

  Krásná a odolná 71-dílná sada nádobí a kuchyňských doplňků zabaví vaše děti na dlouhé hodiny. Obsahuje vše pro hru na vaření, pečení i stolování. 4-dílná jídelní sada umožní..

  739.00 Kč
 • INFUNBENE Rychlovarná konvice s efekty pro děti
  INFUNBENE Rychlovarná konvice s efekty pro děti

  Rychlovarná konvice s efekty pro děti. Světelné a zvukové efekty...

  229.00 Kč
 • GREEN TOYS Sada na vaření
  GREEN TOYS Sada na vaření

  hrnec s pokličkou, pánev, naběračka, obracečka, splňuje normy FDA pro styk s potravinami, možno mýt v myčce, vyrobeno v USA..

  269.00 Kč
 • WIKY Pokladnička - Krtek
  WIKY Pokladnička - Krtek

  Pokladnička – Krtek, rozměr 8×8×11cm..

  89.00 Kč


Hledáte Nářadí na hraní? V sekci hračky a hry | hračky | napodobovací hry je možné objevit jedinečné bino dětský ponk s nářadím!
© 2021Kontakt