BINO Dětský ponk s nářadím

BINO Dětský ponk s nářadím

BINO Dětský ponk s nářadím

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Bino
Cena:999.00 Kč
BINO Dětský ponk s nářadím 2,5 (50%) 15 hodnocení

Parádní dřevěná sada nářadí, ideální pro malé domácí kutily. Hraj si na opraváře nebo pomocí šroubků, pravítka, pilky, matiček, klíčů a kladiva trénuj svoji kutilskou zručnost. Práce s pracovním nářadím je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a koordinace pohybů. Hračka obsahuje pracovní nářadí – pilku, kladivo, šroubovák, pravítko, klíč, sadu šroubků a matiček, hřebíky, svěrák a 6 dílů k montování. Oranžová odkládací vanička se dá odšroubovat a postavit samostatně mimo ponk. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Rozměry balení: 29 × 39 × 10,2 cm Balení obsahuje: 42 kusů


 • BINO Dřevěná kuchyňka Amélie s příslušenstvím
  BINO Dřevěná kuchyňka Amélie s příslušenstvím

  Máte doma malou hospodyňku nebo malého pomocníčka, který rád napodobuje běžné domácí práce? Tato dětská kuchyňka pro něj bude ideální. Kuchyňka je vyrobena z kvalitně opracovaného..

  2999.00 Kč
 • LITTLE DUTCH Kuchyňka Pink
  LITTLE DUTCH Kuchyňka Pink

  Malí kuchaři dělají v této kompletní kuchyny od Little Dutch nejchutnější jídla. Kuchyňka na hraní je vyrobena ze dřeva a skládá se z trouby s dveřmi, odkládací police, dřezu s..

  3299.00 Kč
 • WOODY Krájení na prkénku - ovoce s melounem
  WOODY Krájení na prkénku - ovoce s melounem

  Krájení na prkénku „Ovoce“ je hračka vybavená suchými zipy, které umožňují skládat znovu a znovu „nakrájené“ potraviny. Ideální hračka pro rozvoj motoriky a logického myšlení...

  579.00 Kč
 • OBALL Set autíček Oball Go Grippers Custom Rides 6 ks 18 m
  OBALL Set autíček Oball Go Grippers Custom Rides 6 ks 18 m

  Jednoduše uchopitelné autíčka vyrobené speciálně pro malé dětské prstíky. jednoduše uchopitelné geometrické otvory – unikátní design Oball vhodné pro děti od 18 měsíců balení..

  499.00 Kč
 • BINO Auto - Popeláři
  BINO Auto - Popeláři

  BINO Auto – popeláři..

  439.00 Kč
 • BINO Auto - jeřáb
  BINO Auto - jeřáb

  BINO Auto – jeřáb..

  439.00 Kč
 • KINDSGUT Dřevěná závodní dráha velká
  KINDSGUT Dřevěná závodní dráha velká

  Vlastnosti: zábava a rozvoj motoriky součástí je i několik hraček, které lze po dráze pouštět materiály šetrné k životnímu prostředí a neobsahující škodlivé látky vhodné pro děti od..

  2899.00 Kč
 • LITTLE DUTCH Autíčka set 3ks
  LITTLE DUTCH Autíčka set 3ks

  Dřevěná autíčka v setu z kolekce Little Dutch, snadno uchopitelné pro malé ručky vašeho děťátka. Podporuje koordinaci očí a rukou, jemné motorické dovednosti. Set obsahuje – sanitku,..

  399.00 Kč
 • CHICCO Hračka roboauto na dálkové ovládání
  CHICCO Hračka roboauto na dálkové ovládání

  RoboChicco jsou 2 hračky v jednom, skvělý transformer na dálkové ovládání. V jednom momentě je to robot a o chvilku zas sportovní auto. Vlastnosti: roboChicco změníte z robota na auto jen ve 3..

  1119.00 Kč


Hledáte Nářadí na hraní? V sekci hračky a hry | hračky | napodobovací hry je možné objevit jedinečné bino dětský ponk s nářadím!
© 2020Kontakt