BINO Opasek s nářadím

BINO Opasek s nářadím

BINO Opasek s nářadím

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětské hračky
Dodavatel:Bino
Cena:629.00 Kč
BINO Opasek s nářadím 3,75 (75%) 21 hodnocení

Dětský opasek na nářadí s nastavitelnou délkou obsahuje 17 dílů. Je vyroben z pevného plátna se zapínací sponou pomocí, které se snadno nasazuje a sundavá. Malí hobby řemeslníci si trénují své motorické dovednosti pomocí dětských nástrojů a mohou se nechat unášet svou kreativitou a představivostí. Barva použitá na nářadí je odolná vůči slinám a šetrná k pokožce. Dětský opasek lze prát v pračce do 30°. Vhodné pro děti od 3 let. Varování! Nevhodné pro děti do 3 let. Používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Rozměr: 60×4×18 cm.


 • BINO Tabule magnetická oboustranná (farma)
  BINO Tabule magnetická oboustranná (farma)

  Dětský dřevěný skládací stojan. Obsahuje 61 dílů. Jedna strana stojanu je bílá a magnetická, na kterou se dají magnetem přichytit různé obrázky, které jsou součástí balení, nebo je..

  839.00 Kč
 • SES Přibíjecí tvary na destičku
  SES Přibíjecí tvary na destičku

  SES Přibíjecí tvary na destičku jsou přizpůsobeny pro nejmenší děti. Zatlučte plastové tvary do desky a vytvořte ty nejkrásnější obrázky! Sada je bezpečná, bez hřebíků. Inspiruj se..

  469.00 Kč
 • FISHER-PRICE Houpací ptáček
  FISHER-PRICE Houpací ptáček

  Pokládejte čtyři zvířecí kamarády Fisher-Price® na ptáčkova křidélka a vyrovnávejte jejich váhu tak, aby ptáček držel balanc, nebo je posaďte pouze na jednu stranu a sledujte, jak se..

  649.90 Kč
 • FISHER-PRICE Kostky pro rozvoj smyslů
  FISHER-PRICE Kostky pro rozvoj smyslů

  Šest stran zábavy s Fisher-Price®, které potěší smysly nenechavých dětských ručiček! Každá očíslovaná kostka má vlastní překvapení určená pro objevování! Na oranžové kostce se..

  579.00 Kč
 • FISHER-PRICE Zábavný tahací xylofon
  FISHER-PRICE Zábavný tahací xylofon

  Abychom udrželi krok s dobou, dostal klasický Xylofon od Fisher-Price® zcela nový a elegantní vzhled. Pro děťátko to bude vždy velká zábava! Zábavný tahací Xylofon s 8 barevnými klávesami..

  539.00 Kč
 • FISHER-PRICE Mluvící vagonek česky
  FISHER-PRICE Mluvící vagonek česky

  Představujeme vám úplně novou hračku na kolečkách plnou nejrůznějších aktivit. Vaše děťátko se naučí poznávat barvičky, písmenka, tvary a mnoho jiného, zatímco si hraje se svými..

  2199.90 Kč


Hledáte Aktivní hračky pro batolata? V sekci děti a kojenci | dětské hračky je možné objevit jedinečné bino opasek s nářadím!
© 2021Kontakt