Vážka Bino Batoh malý

Vážka Bino Batoh malý

Vážka Bino Batoh malý

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Školka a škola
Dodavatel:Bino
Cena:399.00 Kč
Vážka Bino Batoh malý 2,25 (45%) 14 hodnocení

S tímto batohem je každé dítě dokonale vybaveno pro každodenní cestu do mateřské školy. Kompaktní batoh (cca 10 x 19 x 24 cm) s motivem dětské ropuchy S má rukojeť a nastavitelný popruh, pomocí kterého můžete batoh dokonale upravit pro své dítě. Batoh je vhodný již pro děti od 18 měsíců. Uvnitř je příjemné místo pro jídlo, pití nebo jiné drobné věci. Details: Rozměry: ca. 10 x 19 x 24 cm Malý barevný batoh Téma: Vážka S rukojetí a nastavitelnými popruhy z polypropylenu Materiál: hlavně polyester Věk: od 18 měsíců úcta Délka pásu by měla být upravena dospělými.


 • Affenzahn dětský batoh Dinosaurus Dirk
  Affenzahn dětský batoh Dinosaurus Dirk

  Vyšívané detaily: Vždy jiné - s velkou radostí z detailu. Affenzahn - výšivky jsou s láskou ručně vyráběné a přinášejí zvířátkům jedinečný vzhled. Vytáhnutelný jazyk: Baaaaa...jak..

  905.00 Kč
 • Affenzahn batoh Karla Koala grey Ptáček Bella
  Affenzahn batoh Karla Koala grey Ptáček Bella

  Vyšívané detaily: Netradiční batoh, zkrátka vždy něco jiného - vyroben s ohledem na detail. Affenzahn - výšivky jsou s láskou ručně vyráběné a přinášejí zvířátkům jedinečný..

  911.00 Kč
 • Lilliputiens Plush batoh - Nicolas
  Lilliputiens Plush batoh - Nicolas

  Při každém výletu do mateřské školy nebo při návštěvě babičky a dědečka. Batoh s Nicolasem je ideálním společníkem na cestách a dobrodružstvích. Batoh má nejen dostatek úložného..

  787.00 Kč
 • Affenzahn velký kamarád- dětský batoh: Dino Didi
  Affenzahn velký kamarád- dětský batoh: Dino Didi

  Vymazlený Didi Dino smí ve čtvrtek zalévat zahrádku. Perfektní pro malé pískové umělce Jednotlivé detaily, roztomilý design a kvalitní zpracování dělá z tašek Affenzahn jeden z..

  960.00 Kč
 • Affenzahn velký kamarád- dětský batoh: Osel Eddy
  Affenzahn velký kamarád- dětský batoh: Osel Eddy

  Oslík Eddy je věrným společníkem a kamarádem zároveň. Perfektní pro malé pískové umělce Jednotlivé detaily, roztomilý design a kvalitní zpracování dělá z tašek Affenzahn jeden z..

  1235.00 Kč
 • Affenzahn batoh Frida Fox 4l red
  Affenzahn batoh Frida Fox 4l red

  Výzkumný pracovník lištička Frida je nadšená z fantastických nálezů. Tito malí přátelé jsou dokonalým společníkem na všech malých i velkých cestách. Pro výrobu se používají látky..

  798.00 Kč
 • Affenzahn dětský batoh Pepe Penguin
  Affenzahn dětský batoh Pepe Penguin

  Chytrý tučňák Pepe se vší energií skáče v mokrých kalužích. Tito malí přátelé jsou dokonalým společníkem na všech malých i velkých cestách. Pro výrobu se používají látky..

  962.00 Kč
 • Affenzahn batoh Paul Panda - WhiteBlack
  Affenzahn batoh Paul Panda - WhiteBlack

  Chytrý Pandí kluk Paul rád pije šťávu z grapefruitu. Perfektní pro malé pískové umělce Jednotlivé detaily, roztomilý design a kvalitní zpracování dělá z tašek Affenzahn jeden z..

  969.00 Kč


Hledáte Batohy do školky? V sekci hračky | Školka a škola | batohy a tašky je možné objevit jedinečné bino!
© 2020Kontakt