Doona Liki S3 tříkolka - Grey Hound

Doona Liki S3 tříkolka - Grey Hound

Doona Liki S3 tříkolka - Grey Hound

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětská vozidla
Dodavatel:Doona
Cena:6250.00 Kč
Doona Liki S3 tříkolka - Grey Hound 4,75 (95%) 20 hodnocení

Liki je nejkompaktnější sklopitelná tříkolka na světě. Ve složeném tvaru od 23,3 x 32 x 59,5 cm splňuje obvyklé rozměry přiručních zavazadel. Liki váží dohromady 6,7 kg a můžete si ji tak vzít tedy všude sebou. Není třeba žádné montáže: Liki je plně sestavená a může být používáno rovnou po vyndání z obalu. Ve třech sekundách je Liki rozložená a zábava může začít! Skládací mechanismus je jedinečný. Skládací a zaklapávací systém trvá jen tři sekundy, což umožňuje využít tříkolku vždy a všude. Liki může být všude s Vámi - je jedno jestli na dovolenou, města nebo k dědovi a babičce. Také úspora místa je pro Liki jasnou výhodou. Design od Liki je jedinečný, urban, moderní a elegantní Design umožňuje rodinám, být cool a bezpečně cestovat a mít společnou zábavu. Díky kvalitním materiálům, zpevněným Polymerem, hliníku a PU pěně je obstojí Liki ve všech situacích. 5 v 1 způsobů jízdy Fáze 1 = 10 - 18 měsíců Použití s bezpečnostním madlem, vyvýšenou opěrkou, pedálem v zadnější pozici jako opěrka nohou se sluneční stříškou a tyčí na tažení Fáze 2 = 18 - 24 měsíců Použiží jako ve fázi 1, tentokrát bez bezpečnostího madla a popřípadě s použitím pedálů, které se posunou dopředu, řízení je však dítěti ještě znemožněno Fáze 3 = 24 - 30 měsíců Použití jako ve fázi 2, pedály už použitelné, řizení pro děti aktivované, bezpečnostní pás může být odebrán Fáze 4 od 30 měsíců Použití jako ve fázi 3, dítě řídí samo, se sníženou opěrkou na záda a bez vodící tyče. 5. Fáze 5 je taktzvané přenosné řešení Liki tříkolky, takto ji můžete mít všude sebou. Podrobnosti: Opěrka je nastavitelná do tří pozic a úrovní a může být snížen jen pro opření beder Bezpečnostní pás může být úplně odebraná, když už není potřeba Pedály se přemění velmi rychle pomocí tlačítka na opěrku nohou. Vodící tyč je výškově nastavitelný. V závislosti na věku dítěte a situaci může být použita vodící tyč, tak může dítě řídit samo nebo s Vaší pomocí. Brzda pro nohy je na pravém kolečku a zabraňuje brždění v kopci a terénu. Součástí je sluneční stříška, (Uv ochrana 50+), ramenní chraniče, skladovací taška, polstrované područky Materiál: Polymer, plast, hliník Kolečka: PU pěna Ve složeném stavu: 23,3 x 32 x 59,5 cm Hmotnost: 6,7 kg Nosnost max 25 kg Věk: 10 až 36 měsíců Obsah dodávky: Liki trike vodící tyč Vysoká i nízká zádová opěrka Taška na uložení Polstrované ramenní pásy Loketní opěrka


 • Smoby Tříkolka Be Move Confort růžová
  Smoby Tříkolka Be Move Confort růžová

  Tříkolka Be Move Komfort je tříkolkou a posuvným vozem. Díky bezpečnostnímu madlu, ergonomickému sedátku, nastavitelnému bezpečnostnímu pásu a širokým opěrkám nohou sedí dítě pohodlně..

  1338.00 Kč
 • Kinderkraft Baby Tiger tříkolka FLY šedá
  Kinderkraft Baby Tiger tříkolka FLY šedá

  podrobnosti o produktu: 2v1 tříkolka a kočár Úspora místa díky skládacímu tělu Nastavitelný tlak tyč Kapsa na tlačné tyči Odnímatelná bezpečnostní lišta 3bodový bezpečnostní pás..

  2070.00 Kč
 • Kinderfeets tříkolka 2 v 1 Tiny Tot červená
  Kinderfeets tříkolka 2 v 1 Tiny Tot červená

  Kinderfeets Tiny Tot Bamboo je kolo 2 v 1, které snadno přechází z tříkolky na 2kolku! Kinderfeets Tiny Tot, určený pro malé děti ve věku 12 až 24 měsíců, začíná jako tříkolka. V..

  2191.00 Kč


Hledáte Tříkolky? V sekci hračky | dětská vozidla je možné objevit jedinečné doona liki s3 tříkolka - grey hound!
© 2020Kontakt