EverEarth® Velký ponk s nářadím

EverEarth® Velký ponk s nářadím

EverEarth® Velký ponk s nářadím

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:EVEREARTH
Cena:1006.00 Kč
EverEarth® Velký ponk s nářadím 3,5 (70%) 22 hodnocení

Perfektní první ponk s mnoha doplňky pro malého řemeslníka. Vedle mnoha možností klepání, šroubování a otáčení lze sešroubovávat a opět rozebírat i vlastní součásti ponku. Přejeme vašemu dítěti příjemnou zábavu s touto hračkou. Podrobnosti: Rozměry: Š 37,5 cm x H 22,3 cm x V 32,5 cm Věkové doporučení: 36 M+ Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!


 • Theo klein BOSCH pracovní stůl 43 dílů
  Theo klein BOSCH pracovní stůl 43 dílů

  Pracovní stůl Theo Klein im Bosch Design nabízí 43 dílů a pracovní stůl s funkcí učení. Rozsáhlé příslušenství zahrnuje řadu nástrojů, jako je pila, kleště, kladivo, šroubovák a..

  1458.00 Kč
 • malá noha Pracovní stůl Nordic compact
  malá noha Pracovní stůl Nordic compact

  Kompaktní kutilství ve skandinávském a moderním stylu / S tímto pracovním stolem vyrobeným z elegantního dřeva můžete vyzkoušet své řemeslo na malém hracím povrchu. Jemné motorické..

  1018.00 Kč
 • Theo malá ruční pila BOSCH
  Theo malá ruční pila BOSCH

  BOSCH mini Pila číslo výrobku 8421 Skutečná originální hračka s funkcemi pro děti. Vaše dítě může cvičit řezání přesnými řezy pomocí dětské kotoučové pily. Protože se otáčí,..

  448.00 Kč
 • KLEIN Přímočará pila II
  KLEIN Přímočará pila II

  Podrobnosti: Číslo výrobku výrobce: 8379 Hračka s realistickými funkcemi Baterie: 2 x R6-AA (Mignon), (baterie nejsou součástí balení) S realistickou pohyblivostí (není nebezpečná) Při..

  483.00 Kč
 • Theo Klein Bosch Sada nářadí 8520
  Theo Klein Bosch Sada nářadí 8520

  Plastový kufřík Bosch s nářadím pro všechny malé pomocníky. Tak se mohou i ti nejmladší naučit snadno používat nástroje. Podrobnosti: Kufřík na nářadí Akumulátorový šroubovák s..

  759.00 Kč
 • Theo klein BOSCH řetězová pila s příslušenstvím
  Theo klein BOSCH řetězová pila s příslušenstvím

  Klein mohou začít jako skuteční řemeslníci s hračkou řetězovou pilou Bosch od Theo kleina. Řetězová pila je podobná jako u řetězové pily Original, ale má funkce vhodné pro děti. Pila..

  1201.00 Kč
 • Hape Multifunkční kuchyňka
  Hape Multifunkční kuchyňka

  Kuchyňka Číslo výrobku: E8018 Steak, zelenina nebo jablkový koláč: V této kuchyni najdete vše na každý recept. Opravdu! Kuchyňka nabízí spoustu možností hraní. Skříň lze použít jako..

  3032.00 Kč


Hledáte Pracovní stoly? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětská dílna je možné objevit jedinečné everearth® velký ponk s nářadím!
© 2021Kontakt