LITTLE DUTCH Ponk s nářadím

LITTLE DUTCH Ponk s nářadím

LITTLE DUTCH Ponk s nářadím

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Děti a kojenci
Dodavatel:Little Dutch
Cena:2999.00 Kč
LITTLE DUTCH Ponk s nářadím 5 (100%) 47 hodnocení

Dětský ponk pro malé kutily v kvalitním dřevěném provedení s nářadím a dalším příslušenstvím. Děti si mohou z jednotlivých dílů sestavit třeba autíčko nebo opravit, cokoli je potřeba. Kompletní sada se skládá z 55 dílů včetně dětského kladívka, klíče, šroubováku, matic a šroubů. Malé děti milují napodobování svých rodičů při jejich činnostech a tento ponk s nářadím jim umožní sestavit a zkonstruovat různé věci, zrovna jako to umí jejich rodiče! Aktivitou při šroubování a sestavování částí dohromady a jejich opětovnému rozpojování se učí jemné motorice a soustředění, kreativitě a představivosti. Vlastnosti: Rozměry: 86 × 55 × 30,5 cm Vhodné pro děti od 3 let


 • Thule Sleek Snack Tray
  Thule Sleek Snack Tray

  S jídelním podnosem Thule Spring Snack Tray vytvoříte jídelní desku pro kočárek Thule Spring. Vaše dítě tak bude mít vždy na dosah ruky občerstvení nebo nápoje. Miska se snadno čistí a..

  1370.00 Kč
 • Thule Spring Canopy barevná stříška Majolica Blue
  Thule Spring Canopy barevná stříška Majolica Blue

  Originální doplněk k novému kočárku Thule Spring. Barevná stříška v provedení Majolica Blue. Vlastnosti: integrovaná sluneční clona ochrana UPF50+ okénko ve stříšce..

  1240.00 Kč
 • Britax Römer TRIFIX 2 i-Size 2022 Burgundy Red
  Britax Römer TRIFIX 2 i-Size 2022 Burgundy Red

  TRIFIX i-SIZE je dokonale přizpůsobený potřebám dětí s výškou od 76 cm do 105 cm a je perfektním nástupcem jakékoliv dětské autosedačky. Snadná a bezpečná instalace je zajištěna díky..

  8190.00 Kč


Hledáte ? V sekci děti a kojenci je možné objevit jedinečné little dutch ponk s nářadím!
© 2024Kontakt