JULIUS ZÖLLNER Jersey spací pytel Little Fox

JULIUS ZÖLLNER Jersey spací pytel Little Fox

JULIUS ZÖLLNER Jersey spací pytel Little Fox

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Spací pytle
Dodavatel:Zöllner
Cena:1044.00 Kč
JULIUS ZÖLLNER Jersey spací pytel Little Fox 5 (100%) 47 hodnocení

Dětský spací pytel Julius Zöllner z měkkého žerzeje je obzvláště příjemný, šetrný k pokožce a vhodný pro celoroční nošení (2,5TOG). Zpracovaný klimatický fleece udržuje dítě v příjemném teple. Díky robustnímu středovému zipu je výměna plenek hračkou a je vhodná i pro starší děti. Podrobnosti o produktu: Materiál: 100% bavlněný žerzej klimatická výplň z rouna Design: Little Fox Lze prát při teplotě do 40 °C Vhodné do sušičky (šetrný cyklus) Dlouhý zip s ochranou t Certifikováno podle Ökotex Standard 100 t Vyrobeno v Německu Dětský spací pytel by měl co nejlépe přiléhat a těsně přiléhat v oblasti ramen. Mezi nohama a spodním okrajem spacího pytle by nemělo být méně než 10 cm místa.


 • JULIUS ZÖLLNER Jersey spací pytel Little Fox
  JULIUS ZÖLLNER Jersey spací pytel Little Fox

  Dětský spací pytel Julius Zöllner z měkkého žerzeje je obzvláště příjemný, šetrný k pokožce a vhodný pro celoroční nošení (2,5TOG). Zpracovaný klimatický fleece udržuje dítě v..

  1044.00 Kč
 • Alvi ® zavinovací spací pytel zoo zvířata modrý
  Alvi ® zavinovací spací pytel zoo zvířata modrý

  Podrobnosti o produktu: Hodnota TOG: 2.0 Perfektní přechodový spací pytel s 50g fleecovou náplní S celoplošným zipem 2 stiskací cvočky v oblasti hrudníku pro bezpečné uchycení Usnadňuje..

  939.00 Kč


Hledáte Celoroční spací pytle? V sekci dětský pokoj | spací pytle je možné objevit jedinečné little!
© 2023Kontakt