SKIP HOP Zoo Sada nářadí 2r

SKIP HOP Zoo Sada nářadí 2r

SKIP HOP Zoo Sada nářadí 2r

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Děti a kojenci
Dodavatel:Skip Hop
Cena:499.00 Kč
SKIP HOP Zoo Sada nářadí 2r 4,25 (85%) 46 hodnocení

Malí stavitelé si zamilují opravování věcí kolem domu s posádkou ZOO®! Tato roztomilá 4-dílná sada nářadí, od krokodýlí pily, která se pohybuje dopředu a dozadu, metr v designu lišky, včelkového šroubováku, až po rotující vrtačku narvala, podporuje hraní si, jemnou motoriku, koordinaci ruka-oko a další dovednosti. Vlastnosti: 4-dílná souprava obsahuje charakteristické postavičky ZOO® nástroje jsou vyrobeny ze dřeva včelí šroubovák se otáčí liščí metr s výsuvným očíslovaným ocasem krokodýlí zuby pily se pohybují dopředu a dozadu šroubovák narval se otáčí pomáhá podporovat jemnou motoriku, koordinaci ruka-oko a předstírání hry pomáhá učit příčiny a následky a jednoduché počítání ladí s kolekcí hraček Skip Hop ZOO® pro předškoláky věk 2+ Údržba: Otřete mírně vlhkým hadříkem. Před uskladněním vysušte na vzduchu.


 • PETITEMARS Street Air Oak Limited 100 2022 ariel
  PETITEMARS Street Air Oak Limited 100 2022 ariel

  Stylově do každého terénu! Vyrobeno je jen 100 kusů v tomto designu. Set obsahuje sportovní kočárek Street+ Air Oak včetně designové stříšky Limited 100 ke kočárku a nánožník. Sportovní..

  9080.00 Kč
 • TUTIS Kočárek kombinovaný Viva4 2v1 Sage
  TUTIS Kočárek kombinovaný Viva4 2v1 Sage

  Kočárek Tutis Viva4 je elegantní kočárek, který vytváří maximální bezpečí a pohodlí pro vaše miminko ve městě i v přírodě. Čtvrtá generace kočárku Tutis Viva přináší rodičům i..

  21990.00 Kč
 • TUTIS Kočárek kombinovaný Viva4 2v1 Luxury Crystal
  TUTIS Kočárek kombinovaný Viva4 2v1 Luxury Crystal

  Kočárek Tutis Viva4 je elegantní kočárek, který vytváří maximální bezpečí a pohodlí pro vaše miminko ve městě i v přírodě. Speciální kolekce Luxury vyniká kombinací vysoce kvalitní..

  22990.00 Kč
 • EASYWALKER Kočárek sportovní Jackey Teal Green
  EASYWALKER Kočárek sportovní Jackey Teal Green

  Sportovní kočárek Jackey pod značkou Easywalker je určen pro každého rodiče, který dokáže ocenit jedinečný styl a nadčasovou jednoduchost. Pouze jedno stisknutí umožní složit tento..

  8299.00 Kč


Hledáte ? V sekci děti a kojenci je možné objevit jedinečné skip hop zoo sada nářadí 2r!
© 2024Kontakt