SMALL FOOT Kolečko se zahradním nářadím

SMALL FOOT Kolečko se zahradním nářadím

SMALL FOOT Kolečko se zahradním nářadím

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Venkovní hračky
Dodavatel:Small Foot
Cena:1064.00 Kč
SMALL FOOT Kolečko se zahradním nářadím 3,25 (65%) 21 hodnocení

Perfektní vybavení pro práci na zahradě! Kolečko má objem asi 10 litrů, s bavlněnými rukavicemi, lopatou a hrabkami pak děti mohou rodičům vypomoci na zahradě. Hlavní vlastnosti: Extra velký objem. Dřevěné rukojeti. Kolečko z nebarveného kovu. Robustní gumové kolo. Lopata a hrábě, textilní rukavice ze 100% bavlny. Technické parametry: věk: 3+ materiál: dřevo, kov, látka, guma součástí jsou 3 ks příslušenství výška držadel: 50cm rozměry kolečko: 79×36×50 cm nosnost: 15 kg


 • DVĚ DĚTI Dětská textilní houpačka 100 percent bavlna tyrkysová
  DVĚ DĚTI Dětská textilní houpačka 100 percent bavlna tyrkysová

  Dětská textilní houpačka ze 100% bavlny a pevného dřeva, s 2 karabinami pro zavěšení a výškově nastavitelnými lany. Nezbytný pomocník pro nejmenší objevitele venkovní zábavy na dětském..

  949.00 Kč
 • DVĚ DĚTI Houpačka Čapí hnízdo s vlajkami barevné
  DVĚ DĚTI Houpačka Čapí hnízdo s vlajkami barevné

  Houpačka Čapí hnízdo s barevnými vlajkami z pevného materiálu s 2 karabinami pro zavěšení. Nezbytný pomocník pro objevitele venkovní zábavy na moderním dětském hřišti. Technické..

  1399.00 Kč
 • DVĚ DĚTI Dětské šplhací lano s disky zelené
  DVĚ DĚTI Dětské šplhací lano s disky zelené

  Dětské šplhací lano s disky v zelené barvě. Nezbytný pomocník pro objevitele venkovní zábavy na dětském hřišti nebo k domečku na stromě. Technické parametry: rozměry balení: 56,5×25×5..

  499.00 Kč
 • WOODY Baby sada s golfkami
  WOODY Baby sada s golfkami

  V tomto setu najdou děti hned 4 hračky: mrkací panenku se zvuky, nádobí ke krmení panenky, golfky, jejichž jednoduchý mechanismus umožňuje rychlé skládání a postýlku. Montáž a demontáž..

  899.00 Kč
 • BADABULLE Anti-UV stan TEPEE Jungle
  BADABULLE Anti-UV stan TEPEE Jungle

  Malé děti zbožňují vytváření různých přístřešků tím, že přehazují prostěradla na židle či jiný nábytek a skrývají se pod nimi se svými hračkami! Náš Teepee stan je snem..

  999.00 Kč
 • B.TOYS Nákladní auto Colossal Cruiser
  B.TOYS Nákladní auto Colossal Cruiser

  Stavba může začít! S tímto náklaďákem se sklápěcí korbou malý stavitel odveze vše, co je na stavbu potřeba! Ideální na písek, na zahradu i domů. Specifikace: Rozměry: 51 × 32 × 32 cm..

  839.00 Kč
 • WIKY Houpačka dřevěná přírodní
  WIKY Houpačka dřevěná přírodní

  Houpačka dřevěná v přírodním provedení. Houpačka je jedno z nejlepších řešení, jak udělat vašim dětem radost – jsou totiž velmi levné a děti mají houpačky rádi...

  519.00 Kč
 • BINO Tenis stolní zelený
  BINO Tenis stolní zelený

  Stolní tenis střední velikosti s příslušenstvím. Pevný, stabilní, odolný, vyrobený z vysoce kvalitního materiálu. Snadno se sbalí jako zavazadlo a přepraví. Vzhledem k jeho relativně..

  669.00 Kč
 • BINO Tenis stolní modrý
  BINO Tenis stolní modrý

  Stolní tenis střední velikosti s příslušenstvím. Pevný, stabilní, odolný, vyrobený z vysoce kvalitního materiálu. Snadno se sbalí jako zavazadlo a přepraví. Vzhledem k jeho relativně..

  779.00 Kč


Hledáte Venkovní hračky? V sekci hračky a hry je možné objevit jedinečné small foot kolečko se zahradním nářadím!
© 2021Kontakt