Safari Ltd Tuba Pacifik

Safari Ltd Tuba Pacifik

Safari Ltd Tuba Pacifik

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Figurky a zvířátka
Dodavatel:Safari Ltd
Cena:349.00 Kč
Safari Ltd Tuba Pacifik 3,5 (70%) 17 hodnocení

Sada deseti modelů hlubinných podmořských živočichů s jejich typickými znaky.

Safari Ltd.  je americká značka zahrnující výrobu nejen prehistorických zvířat, jejichž výrobou začínala, ale i dalšího širokého spektra modelů. Tyto modely zahrnují náhled do světa zvířat, přírody, lidstva, včetně jeho počínání v historii i současnosti. Děti mohou mezi figurkami objevit například účastníky občanské války v Americe, původní obyvatele Africké vesnice, dopravní prostředky nebo vesmírné prvky.

Tyto tématické sady mohou být výbornou pomůckou pedagogů. Kolekce určená k pozorování života rostlin a živočichů nabízí kompasy, lupy, dalekohledy, krabičky na hmyz a další nástroje na bádání. Samotné tématické sady zvířat zaznamenávají nejen druhy, ale i cykly vývoje jednotlivých živočichů. Dokáží dětem přiblížit  život na naší planetě, podporují vzdělání v oblasti ochrany životního prostředí a ohrožených druhů.

Obsah balení:

 • chobotnice,  želva, tučňák, lachtan, krab
 • plejtvákovec, žralok tygří, terej modronohý
 • bodlok pestrý, delfína
 • Kupte dětem některé z balení Safari Ltd!

  Vhodné pro děti od 3 let
  Materiál: plast
  Rozměr figurky: cca 6 cm
  Rozměr balení: 33 x 4 x 4 cm


  • Vejce líhnoucí a rostoucí kačenka
   Vejce líhnoucí a rostoucí kačenka

   Magické vejce, ze kterého se vylíhne kačenka. Stačí, když ho děti namočí na 48 hodin do teplé vody a začne se klubat. Podněcuje v dětech zvídavost..

   59.00 Kč
  • Safari Ltd Tuba Žraloci
   Safari Ltd Tuba Žraloci

   Safari Ltd Tuba Žraloci Sada Žraloci zahrnuje 10 figurek z oblasti života v mořích a oceánech. Přednosti: kvalitně tvarované ručně malované neobsahuje ftaláty Obsah balení: ..

   349.00 Kč
  • Bullyland 67412 Delfín
   Bullyland 67412 Delfín

   Bullyland 67412 Delfín Ručně malovaná, detailně a kvalitně zpracovaná figurka delfína. Vhodné pro děti od 3 let. Materiál: vysoce kvalitní termoplastový kaučuk Výška: 6,5 cm Délka: 17..

   179.00 Kč
  • Safari Ltd Tuba Mláďata mořských živočichů
   Safari Ltd Tuba Mláďata mořských živočichů

   Safari Ltd Tuba Mláďata mořských živočichů Sada 12 figurek mláďat mořských živočichů v přenosné tubě. Přednosti: kvalitně tvarované ručně malované Obsah balení: ..

   349.00 Kč


  Hledáte Vodní živočichové? V sekci hračky a hry | figurky a zvířátka je možné objevit jedinečné safari ltd tuba pacifik!
  © 2020Kontakt