Safari Ltd Tuba Ve vodě

Safari Ltd Tuba Ve vodě

Safari Ltd Tuba Ve vodě

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Figurky a zvířátka
Dodavatel:Safari Ltd
Cena:349.00 Kč
Safari Ltd Tuba Ve vodě 4 (80%) 16 hodnocení

Sada dvanácti modelů lodí a plavidel s jejich charakteristickými prvky.

Safari Ltd.  je americká značka zahrnující výrobu nejen prehistorických zvířat, jejichž výrobou začínala, ale i dalšího širokého spektra modelů. Tyto modely zahrnují náhled do světa zvířat, přírody, lidstva, včetně jeho počínání v historii i současnosti. Děti mohou mezi figurkami objevit například účastníky občanské války v Americe, původní obyvatele Africké vesnice, dopravní prostředky nebo vesmírné prvky.

Tyto tématické sady mohou být výbornou pomůckou pedagogů. Kolekce určená k pozorování života rostlin a živočichů nabízí kompasy, lupy, dalekohledy, krabičky na hmyz a další nástroje na bádání. Samotné tématické sady zvířat zaznamenávají nejen druhy, ale i cykly vývoje jednotlivých živočichů. Dokáží dětem přiblížit  život na naší planetě, podporují vzdělání v oblasti ochrany životního prostředí a ohrožených druhů.

Obsah balení:

 • výletní loď, parník, plachetnice, surfař, motorový člun
 • podvodní skútr, nákladní loď, bojová loď, tažný člun
 • ponorka, raft a vodní skútr
 • Kupte dětem některé z balení Safari Ltd!

  Vhodné pro děti od 3 let
  Materiál: plast
  Rozměr figurky: cca 5 cm
  Rozměr balení: 33 x 4 x 4 cm


  • Safari Ltd Tuba Kočkovité šelmy
   Safari Ltd Tuba Kočkovité šelmy

   Sada devíti šelem kočkovitých s jejich typickými znaky. Safari Ltd.  je americká značka zahrnující výrobu nejen prehistorických..

   349.00 Kč
  • Schleich 14835 Zvířátko kladivoun
   Schleich 14835 Zvířátko kladivoun

   Žralok kladivoun čeká na holčičky a kluky od 3 let v podobě detailně propracované figurky. Ve skutečnosti tento vodní tvor snímá čenichem elektromagnetické..

   169.00 Kč
  • Safari Ltd Obři oceánů 3 ks
   Safari Ltd Obři oceánů 3 ks

   Sada zvířat z hlubin oceánu zahrnuje 3 figurky vodních zvířat, a to mocnou velrybu grónskou, mohutného keporkaka s obrovskou ocasní ploutví a..

   729.00 Kč
  • Safari Ltd Tuba Velryby
   Safari Ltd Tuba Velryby

   Sada zvířat z hlubin oceánu zahrnuje 10 figurek kytovců, a to od mohutného keporkaka s obrovskou ocasní ploutví, přes téměř mýtickou bílou..

   349.00 Kč
  • Safari Ltd Mořský útes 5 ks
   Safari Ltd Mořský útes 5 ks

   Sada pěti mořských zvířat, se kterými si děti mohou přiblížit život pod hladinou. Holčičky a kluci si pohrát například se bodlokem pestrým,..

   759.00 Kč
  • Schleich Vorvaň
   Schleich Vorvaň

   Schleich Vorvaň Figurka vorvaně, nejvíce ozubené velryby, je určena pro holčičky a kluky od 3 let. Tento kytovec není ve skutečnosti člověku nebezpečný. Přesto, že jeho tlama je tak velká,..

   249.00 Kč
  • Schleich Zvířátko želva obrovská stojící
   Schleich Zvířátko želva obrovská stojící

   Želva obrovská se svým typickým mohutným krunýřem, čeká na holčičky a kluky od 3 let, v podobě detailně propracované figurky. Ve skutečnosti tento..

   139.00 Kč
  • BIG Pískoviště mušle růžové
   BIG Pískoviště mušle růžové

   Růžové plastové pískoviště je určeno pro děti od roku a půl. Je vyrobeno ve tvaru otevírací mušle. Tento prostor mohou děti využít jak pro..

   499.00 Kč


  Hledáte Vodní živočichové? V sekci hračky a hry | figurky a zvířátka je možné objevit jedinečné safari ltd tuba ve vodě!
  © 2020Kontakt