Smoby Tefal Evo Gourmet Kitchen

Smoby Tefal Evo Gourmet Kitchen

Smoby Tefal Evo Gourmet Kitchen

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Smoby
Cena:4258.00 Kč
Smoby Tefal Evo Gourmet Kitchen 2,75 (55%) 15 hodnocení

Dětská kuchyně Tefal Evo Gourmet, která s vámi roste! Díky výškově nastavitelné pracovní desce lze elegantní kuchyni přizpůsobit velikosti dítěte. Jednoduše položte dva přední panely na nohy a pracovní deska roste z 50 na 58 cm. Mimořádně robustní hrací kuchyně přesvědčí troubou s odnímatelným roštem, lednicí se strojem na kostky ledu, sporákem s funkcí Bubble-water, kde voda po stisknutí tlačítka bublinkuje, umyvadlo s kohoutek s funkcí čerpadla, elektronická mikrovlnná trouba i odsávací ventilátor s integrovaným strojem na espresso a různými kartami. Kromě toho existuje mnoho podrobných doplňků, jako jsou třepačky soli a pepře se zvukem „cvaknutí“, Kouzelná palačinka na otáčení palačinek, nádobí a příborů a různé obaly na hraní potravin. Těstoviny citlivé na teplotu změní barvu, jakmile ji vložíte do hrnce studené vody hůlku mrkve lze „nakrájet“ na jednotlivé plátky. Všech 43 doplňků tvoří nádobí, kelímky a skleničky a malý jídelní kout se stolicí. Podrobnosti: Rozměry: 134 x 44 x 101 cm vč. 43 příslušenství Věk: od 3 let Hlavy nahoru! Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!


 • Kidkraft® kuchyně Uptown v barvě espreso
  Kidkraft® kuchyně Uptown v barvě espreso

  Naše kuchyně Uptown v barvě espreso je moderní a šik - přesně to pravé pro malé kuchaře Tato dřevěná kuchyně nabízí řadu detailů, jako jsou chytrý telefon a tabule s křídou pro..

  5836.00 Kč
 • Janod Dřevěná dětská maxi kuchyňka Macaron
  Janod Dřevěná dětská maxi kuchyňka Macaron

  Velká dřevěná kuchyně s osvětlením a zvukovými funkcemi a rozsáhlým příslušenstvím. Moderní kuchyně v jemné růžové barvě. Přesně jako maminka-připravíš chutné pokrmy pro své..

  4799.00 Kč
 • Janod dětská dřevěná kuchyňka Macaron Maxi Cooker 06567 růžová
  Janod dětská dřevěná kuchyňka Macaron Maxi Cooker 06567 růžová

  Velká dřevěná kuchyňka s 5 částmi příslušenství Jemné moderní vybarvení v růžové. Přesně jako maminka-připravíš chutné pokrmy pro své kamarády a staneš se skutečným..

  1870.00 Kč
 • KLEIN Kuchyně na hraní od Miele kompakt
  KLEIN Kuchyně na hraní od Miele kompakt

  Kuchyň na hraní Miele kompakt Číslo výrobku: 9044 Funkční a moderní kuchyně z řady Theo Klein Miele. Sporák na vaření a příslušenstvím. Celková výška 88,5 cm s doplňky jako jsou..

  1046.00 Kč
 • Janod® kuchyňka Happy Day 06564 zeleno-žlutá
  Janod® kuchyňka Happy Day 06564 zeleno-žlutá

  Přesně jako maminka a tatínek-připravíš chutné pokrmy pro své kamarády a staneš se skutečným šofkuchařem! Se světelnou a zvukovou funkcí a 7 díly příslušenství. V trendy barvách..

  3299.00 Kč
 • KIDKRAFT Moderní dřevěná kuchyňka Uptown bílá
  KIDKRAFT Moderní dřevěná kuchyňka Uptown bílá

  Uvař si svůj oblíbený pokrm v bílé kuchyňce Uptown! S touto dětskou kuchyňkou mohou malí kuchaři a malé kuchařky připravovat chutná jídla stejně jako dospělí. Dostatečně velká, aby si..

  5654.00 Kč
 • Smoby Tefal Evo Kuchyňka
  Smoby Tefal Evo Kuchyňka

  Kuchyňka, která poroste spolu s dítětem Díky výškově nastavitelné pracovní desce může být tato designová kuchyňka přizpůsobena na výšku každého dítěte. Přední kryty se zastčí do..

  3299.00 Kč
 • BAYER CHIC 2000 kuchyňka bílástříbrná
  BAYER CHIC 2000 kuchyňka bílástříbrná

  S touto skvělou kuchyňkou se děti dobře zabaví. Krásná hrací kuchyně zahrnuje mrazák s tabulí na psaní a malování, lednici s potiskem výrobníku ledu, pohyblivý kohoutek s dřezem,..

  3049.00 Kč
 • roba Dětská kuchyňka velká
  roba Dětská kuchyňka velká

  S kuchyňkou roba mohou malí kuchaři hravě hospodařit. V dětské kuchyňce je sporák se 2 potištěnými varnými deskami, troubou s dvířky, pračkou na otevírání, lednicí / mrazničkou s 2..

  3357.00 Kč


Hledáte Kuchyňky? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětská kuchyně je možné objevit jedinečné smoby!
© 2020Kontakt