Bikestar bezpečné dětské odrážedlo 10 Sport růžová Jednorožec

Bikestar bezpečné dětské odrážedlo 10 Sport růžová Jednorožec

Bikestar bezpečné dětské odrážedlo 10 Sport růžová Jednorožec

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětská vozidla
Dodavatel:star Trademarks
Cena:2649.00 Kč
Bikestar bezpečné dětské odrážedlo 10 Sport růžová Jednorožec 5 (100%) 15 hodnocení

BIKESTAR® bezpečné dětské odrážedlo pro malé dobrodruhy od 2 let v krásné růžové barvě. Podrobnosti: Kvalitní, vícekrát lakovaný ocelový rám s odolným lakem ve růžové barvě Kuličková ložiska a tím hladké řízení s omezením rozsahu otáčení Nastavitelná výška a úhel polstrovaných řídítek Certifikované bezpečnostní rukojeti s ochranou proti nárazu Dětem uzpůsobená brzdová rukojeť zadního kola Hluboký průlez s protiskluzovým stupátkem pro větší bezpečnost při hraní Extra široká 25,4 cm (10 palcová) vzduchová kolečka s odpružením Standardně vybaveno stojánkem Dodávané složené z 95%, konečná montáž zabere cca 10 minut Výška sedla: cca 30-37 cm Výška řídítek: cca 43-49 cm Hmotnost: cca 4,4 kg Věk: od 2 do 4 let (cca 88 cm tělesné výšky) Upozornění: Používat s ochranným příslušenstvím. Nepoužívat v silničním provozu! Barevná odlišnost možná, změna barvy vyhrazena.


 • Smoby Bubble go Original
  Smoby Bubble go Original

  Bubble Go Original je vhodný pro motorický vývoj dítěte, skutečného všestranného hráče: jedná se o herní stanici, kočárek, skluzavku a dětskou chůzi vše v jednom. Od tohoto šestého..

  3039.00 Kč
 • Rolly Toys FERBEDO posuvná policie
  Rolly Toys FERBEDO posuvná policie

  Malí policisté a policistky jsou vždy prvními, kteří dorazili na místo nehody s posuvnou policí - není divu, s nádherným modrým světlem se skutečnou sirénou. V případě tajných tajných..

  2314.00 Kč
 • ROLLY TOYS rollyMinitrac Dumper JCB 135646
  ROLLY TOYS rollyMinitrac Dumper JCB 135646

  Podrobnosti: • Číslo výrobku výrobce: 135646 • S předním vyklápěcím prostorem • ergonomická forma s prohlubní na koleno • Stabilní řízení nápravy • Volant s..

  1773.00 Kč
 • BERG GO2 odrážedlo a šlapadlo růžové
  BERG GO2 odrážedlo a šlapadlo růžové

  BERG GO² je náše malé šlapací vozítko, navrženo pro děti od 10 do 30 měsíců. Toto malé šlapadlo nemusíme podceňovat. Takto se dítě naučí odrážet a šlapat mnohem rychleji! Dva v..

  2229.00 Kč
 • JAMARA vozítko Super Wings Dizzy
  JAMARA vozítko Super Wings Dizzy

  Vysoká světla: Kufr pod sedadlem Skládací sedadlo Zatlačte a uchopte držadlo Různé zvuky anti-sklápěč Podrobnosti o produktu: Barva: růžová Věk: od 12 měsíců Technické údaje: Rozměry..

  1064.00 Kč
 • JAMARA Fiat 500 modrý
  JAMARA Fiat 500 modrý

  S dětským vozidlem od společnosti JAMARA si nejmenší děti přijdou na své. Vozidlo je navrženo se smyslem pro detail a poskytuje bezpečný zážitek z jízdy. Stabilizátor a výška nízké..

  1558.00 Kč
 • BERG GO² odrážedlo a šlapadlo modré
  BERG GO² odrážedlo a šlapadlo modré

  BERG GO² je náše malé šlapací vozítko, navrženo pro děti od 10 do 30 měsíců. Toto malé šlapadlo nemusíme podceňovat. Takto se dítě naučí odrážet a šlapat mnohem rychleji! Dva v..

  2270.00 Kč
 • goki Posuvné vozidlo červené
  goki Posuvné vozidlo červené

  Vysoce kvalitní posuvné vozidlo vyrobené z kovu l a plastu s pryžovými pneumatikami pro malé závodní řidiče. Podporuje motorické dovednosti a uspokojuje touhu dětí pohybovat se. Podrobnosti:..

  2875.00 Kč
 • JAMARA Skid VW T-Roc 3v1 červená
  JAMARA Skid VW T-Roc 3v1 červená

  Pro nejmladší v rodině má JAMARA ideální vozidlo vhodné pro děti. Oficiálně licencovaná dětská skluzavka VW T-Roc nabízí bezpečné potěšení z jízdy díky stabilnímu a láskyplně..

  2747.00 Kč


Hledáte Odrážedla - kola? V sekci hračky | dětská vozidla je možné objevit jedinečné bikestar!
© 2020Kontakt