Howa ® Toolbox dětský box na nářadí s 45 ks příslušenství ze dřeva

howa ® Toolbox dětský box na nářadí s 45 ks příslušenství ze dřeva

howa ® Toolbox dětský box na nářadí s 45 ks příslušenství ze dřeva

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:howa
Cena:1408.00 Kč
howa ® Toolbox dětský box na nářadí s 45 ks příslušenství ze dřeva 3,5 (70%) 46 hodnocení

Podrobnosti o produktu: Věk: od 3 let howa Dětský kufřík na nářadí Master ze dřeva se 45 doplňky Howa 'Box na nářadí je nezbytnou výbavou pro potomky malých řemeslníků. Dětský box na nářadí je vyroben z kvalitního tvrdého dřeva Box na nářadí boduje svým obsahem 45 dílů Box na nářadí má 6 velkých otvorů, do kterých lze našroubovat např. ozubená kola light Zvláštním vrcholem je 5dílná dětská vrtačka se 3 různými magnetickými bity a otočným sklíčidlem. Objednávka je nutností! Po skončení zábavy lze komponenty a herní nářadí pohodlně uložit do boxu na nářadí. Box s nářadím lze samozřejmě všude přenášet - vždyť všude jsou staveniště pro domácnost a potomky řemeslníků. modern Díky e, příjemnému barevnému provedení se dřevěná hračka hodí do každého dětského pokoje. Rozměry a hmotnost: Rozměry dětského boxu na nářadí (délka x šířka x výška): 16 x 28 x 18,5 cm. Rozměry dětské vrtačky (délka x šířka x výška): 3,5 x 17 x 13 cm Hmotnost: 2,3 kg Materiál a péče: Dětská skříňka na nářadí: Robustní box na nářadí je vyroben z tvrdého dřeva Barevné části hracího nářadí a příslušenství jsou natřeny barvami bezpečnými pro děti Součástí dodávky je: Součástí dodávky je 8 různých hracích nástrojů, jako je vrtačka, kladivo, šroubovák, klíč, pila, vodováha, úhelník a dřevěný řezací nůž Rozsáhlá 32dílná sada příslušenství se šrouby, maticemi, ozubenými koly a dřevěnými díly s otvory pro vrtání zajistí řemeslníkovi dokonalou zábavu Upozornění a bezpečnostní pokyny: Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let kvůli malým částem, které mohou spolknout. Nebezpečí udušení!


 • PlanToys Opasek na nářadí
  PlanToys Opasek na nářadí

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 3 let Objevte nekonečnou zábavu při opravách a kutilství s tímto opaskem na nářadí! Děti si procvičují používání nástrojů Při práci se podporuje jemná..

  663.00 Kč
 • BRIO ® Build er akumulátorový šroubovák
  BRIO ® Build er akumulátorový šroubovák

  Podrobnosti o produktu: Sestavte si vlastní BRIO Build er nástroj s akumulátorovým šroubovákem. S touto barevnou hračkou se sám staneš mistrem stavitelem a různé doplňky l aden tě zvou ke hře..

  704.00 Kč
 • EDUCO první box na nářadí 12 dílní
  EDUCO první box na nářadí 12 dílní

  První box na nářadí Číslo zboží: 821440 12 dílné box nářadí pro malé dělníky. Tento set obsahuje nářadí, šroubky, matky a dřevěné díly. Materiál: dřevo Díly: 12 Věk: od 3 let...

  492.00 Kč
 • Sada Plan Toys Craftsman
  Sada Plan Toys Craftsman

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 3 let Pracujte a opravujte, co to dá! Hraní rolí podporuje jemnou motoriku, představivost, jazykové a sociální dovednosti. Rozměry a materiál: Rozměry ve..

  1524.00 Kč
 • New Class ic Toys Hrací sada s opaskem na nářadí orange
  New Class ic Toys Hrací sada s opaskem na nářadí orange

  Opasek s nářadím je ideální pro malé profesionální řemeslníky a ty, kteří se jimi chtějí stát. Malí začínající řemeslníci si na něm mohou rozvíjet a zdokonalovat své motorické..

  574.00 Kč
 • Kids Concept ® Řetězová pila KIDS HUB
  Kids Concept ® Řetězová pila KIDS HUB

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 3 let Motorová pila v DĚTSKÉM HUBU vyrobená ze dřeva má otočný knoflík, který vydává zvuk motorové pily, a tlačítko s cvakacím zvukem na boku. Mechanismus..

  655.00 Kč
 • kindsgard Skříňka na nářadí roeffa blue
  kindsgard Skříňka na nářadí roeffa blue

  Podrobnosti o produktu: Neomezená fantazie: Pro malé kutily a malé řemeslníky optimální zábava při hře, fantazii se meze nekladou. Nadčasové Design : modern e blue Design lze optimálně..

  719.00 Kč
 • MUSTERKIND Fagus toolbox white blue mint
  MUSTERKIND Fagus toolbox white blue mint

  Vždy je co napravit. Tato profesionální sada nářadí pro děti ve Skandinávii Design má pravdu. Se spoustou příslušenství (celkem 27 dílů) mohou drobní řemeslníci posílit své motorické..

  963.00 Kč


Hledáte Nářadí? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětská dílna je možné objevit jedinečné howa ® toolbox dětský box na nářadí s 45 ks příslušenství ze dřeva!
© 2024Kontakt