Kindsgard Skříňka na nářadí roeffa blue

kindsgard Skříňka na nářadí roeffa blue

kindsgard Skříňka na nářadí roeffa blue

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:kindsgard
Cena:719.00 Kč
kindsgard Skříňka na nářadí roeffa blue 5 (100%) 50 hodnocení

Podrobnosti o produktu: Neomezená fantazie: Pro malé kutily a malé řemeslníky optimální zábava při hře, fantazii se meze nekladou. Nadčasové Design : modern e blue Design lze optimálně kombinovat s jakoukoli hračkou. Velká hrací sada: 22dílná sada přináší zábavu do dětského pokoje. Vezměte si ho všude s sebou: Box na nářadí je vybaven praktickou rukojetí, takže ho můžete kdykoli vzít kamkoli s sebou. Certifikováno podle normy EN 71-1:2014: Tím je zajištěna bezpečnost hraček a všechny použité materiály jsou testovány na škodlivé látky a jsou bezpečné pro použití. Věkové doporučení: Vhodné od 3 let <a href=https://assets.babymarkt.com/media/pdf/<notransl>kindsgard</notransl>%20toolbox%20roeffa.pdf class =download-pdf target=_blank>návod na montáž Rozměry a hmotnost: 18 x 15 x 28 cm (výška x šířka x hloubka). Hmotnost: 1,1 kg Materiál a péče: Materiál: překližka a lakovaná MDF deska Všechny použité materiály jsou testovány na škodlivé látky, certifikovány jako odolné vůči slinám a šetrné k pokožce. Všechny materiály jsou také během výroby pravidelně testovány. Pokyny pro údržbu: Otřete vlhkou houbou a teplou mýdlovou vodou. Nepoužívejte žádné abrazivní čisticí prostředky. Rozsah dodávky: 1x box na nářadí Příslušenství: 1 kladivo, 1 klíč, 1 měřicí úhelník, 1 šroubovák, 4 hřebíky, 4 matice, 4 šrouby a 6 šroubovacích desek různých velikostí. Varování a bezpečnostní pokyny: Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení kvůli malým částem, které lze spolknout.


  • small foot ® Velká sada zahradního nářadí
    small foot ® Velká sada zahradního nářadí

    Podrobnosti o produktu: Věk: od 3 let Skutečná nutnost pro všechny malé zahradní pomocníky, která zaujme i vizuálně. Po práci lze nářadí z robustního dřeva a Metal l úhledně zavěsit na..

    1113.00 Kč


Hledáte Nářadí? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětská dílna je možné objevit jedinečné kindsgard skříňka na nářadí roeffa blue!
© 2024Kontakt