Small foot ® Zahradní taška se zahradním nářadím

small foot ® Zahradní taška se zahradním nářadím

small foot ® Zahradní taška se zahradním nářadím

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky na ven
Dodavatel:small foot
Cena:604.00 Kč
small foot ® Zahradní taška se zahradním nářadím 2,25 (45%) 51 hodnocení

Podrobnosti o produktu: Věk: od 3 let Praktická taška na zahradní nářadí je praktickým pomocníkem na zahradě a je ideální pro snadné přenášení veškerého nářadí na zahradu a Sand boxu. Šest různě tvarovaných ručních nástrojů z robustního Metal l v módních barvách s přírodními dřevěnými rukojeťmi jsou skutečným poutačem na kopací náčiní. Lopatku na mouku a uhlí, ruční rýč a naběračku, stejně jako malé hrábě a vidle na kopání lze snadno uložit do tašky, a jsou tak vždy po ruce. Zahradní soupravu skvěle doplňuje postřikovací láhev 2 v 1, která je zároveň konví na zalévání Je speciálně přizpůsobena velikosti a potřebám malých zahradníků, ale ideálně se hodí i na pláž a do boxu na Sand . Lopatky a zahradní nářadí jsou díky své velikosti a pevným dřevěným rukojetím obzvláště snadno uchopitelné pro malé dětské ruce. Dětská zahradní taška nabízí dostatek prostoru pro všechny důležité pracovní pomůcky díky četným bočním kapsám s upevňovacími gumičkami na nářadí - kopání, sázení a sklízení se tak stane zábavou. Rozměry a hmotnost: Rozměry ve složeném stavu: Zahradní taška cca 27 x 10 x 15 cm, lopata cca 22 x 6 x 3,5 cm. Hmotnost: 0,75 kg Materiál a péče: Materiál: dřevo, Metal l, látka Upozornění a bezpečnostní pokyny: Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Malé části. Nebezpečí udušení.


 • dantoy Sada kbelíků Thorbjorn se zmrzlinovými oplatky modrá
  dantoy Sada kbelíků Thorbjorn se zmrzlinovými oplatky modrá

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 24 měsíců Nabízí spoustu příležitostí pro smysly Podněcování zábavy a poznávání v přírodě Ideální do krabice na Sand nebo na pláž. zve všechny na..

  487.00 Kč
 • roba Slush Kitchen Midi šedá
  roba Slush Kitchen Midi šedá

  Roba bahenní kuchyně v Midi v šedé barvě způsobuje, že oči dětí svítí. Je vyrobeno z masivního dřeva, které je odolné a šetrné k životnímu prostředí a pochází z udržitelného..

  2839.00 Kč
 • Smoby Splash y Way
  Smoby Splash y Way

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 24 měsíců S hračkou do vody Smoby Splash y Way mohou děti zažít dokonalou letní zábavu! Ať už samostatně nebo v kombinaci se skluzavkou, Splash y Way zaručuje..

  633.00 Kč


Hledáte Hračky na písek? V sekci hračky | hračky na ven je možné objevit jedinečné small foot ® zahradní taška se zahradním nářadím!
© 2024Kontakt