Řádkovač v měděné barvě k vysazování rostlin Esschert Design

Řádkovač V Měděné Barvě K Vysazování Rostlin Esschert Design

Řádkovač v měděné barvě k vysazování rostlin Esschert Design

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zahrada
Dodavatel:Ego Dekor
Cena:369 Kč
Řádkovač v měděné barvě k vysazování rostlin Esschert Design 3 (60%) 19 hodnocení

Kvalitní vybavení jde s dokonalou zahradou ruku v ruce. Zahradnické doplňky Esschert Design ovšem nabízí víc než jen potřebnou kvalitu. Doplňky jsou navrženy tak, aby každý z nich padl přesně do ruky a práce tak byla ještě o trochu příjemnější. - Výška: 26.7 cm - Váha: 0.361 kg - Délka: 11.9 cm - Šířka: 5.7 cm - Specifický materiál: Ocel, Masiv jasan


 • Černé ratanové křeslo La Forma Corynn
  Černé ratanové křeslo La Forma Corynn

  Vneste do vašeho domova pořádnou dávku vzpruhy. Toto stylové křeslo přichází ze Španělska a hodí se do skandinávsky laděného interiéru se špetkou bohémské rozevlátosti. Tento kousek..

  2599 Kč
 • Sada 4 židlí s béžovým sedákem La Forma Glynis
  Sada 4 židlí s béžovým sedákem La Forma Glynis

  Dopřejte si dokonalé posezení se stylovými židlemi La Forma. Jsou všestranné, kvalitně vyrobené a pyšní se dokonale nadčasovým designem, který vás uchvátí. Skandinávská čistota a..

  22399 Kč
 • Šedý venkovní stůl v betonovém dekoru a bílém rámu Calme Jardin Nicea délka 70 cm
  Šedý venkovní stůl v betonovém dekoru a bílém rámu Calme Jardin Nicea délka 70 cm

  Nápor tajícího ledu z koktejlů a zmrzlin i rozlitý opalovací krém nejlépe ustojí stůl se skleněnou deskou. Ten snadno otřete a bude zase jako nový. V kombinaci s elegantními potahy..

  3299 Kč
 • Hnědý zahradní set Keter Fiesta
  Hnědý zahradní set Keter Fiesta

  Letní posezení v kruhu svých nejbližších, nejlépe s kávou, nebo třeba sklenicemi vína a drobným občerstvením na stole. Také se na to těšíte? Zahradní set prémiové kvality značky..

  14899 Kč
 • Černé zahradní křeslo Keter Metalix
  Černé zahradní křeslo Keter Metalix

  Každé místo k sezení navíc při společném setkání na zahradě se hodí. To vám poskytne křeslo prémiové kvality od značky Keter, které je vzdorná proti opotřebení i proměnlivému..

  1249 Kč
 • Šedý zahradní set Keter Rosali
  Šedý zahradní set Keter Rosali

  Letní posezení v kruhu svých nejbližších, nejlépe s kávou, nebo třeba sklenicemi vína a drobným občerstvením na stole. Také se na to těšíte? Zahradní set prémiové kvality značky..

  9199 Kč


Hledáte Zahradní nářadí? V sekci kategorie | zahrada | pěstování rostlin je možné objevit jedinečné Řádkovač v měděné barvě k vysazování rostlin esschert design!
© 2021Kontakt