Bílá skládací digitální kuchyňská váha Joseph Joseph TriScale

Bílá Skládací Digitální Kuchyňská Váha Joseph Joseph TriScale

Bílá skládací digitální kuchyňská váha Joseph Joseph TriScale

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kuchyně a jídelna
Dodavatel:Joseph Joseph
Cena:1099 Kč
Bílá skládací digitální kuchyňská váha Joseph Joseph TriScale 4,75 (95%) 30 hodnocení

Napadlo by vás, že se vám může kuchyňská digitální váha vejít mezi nože? Triscale je toho živým důkazem. Při složení vypadá nenápadně, ale jakmile rozložíte jeho tři nože, rázem před sebou máte digitální váhu s výbornými funkcemi. Měřit můžete hned v několika různých jednotkách: g, ml, fl. oz, oz. Rozsah vážení je 1 - 5000 g. Jakmile nebudete váhu používat, sama se po 5 minutách vypne. Postavíte na ní jakoukoli nádobu, třeba tu, ve které budete hnětat těsto na koláč. Díky funkci ´add and weigh´ můžete totiž vážit hned několik ingrediencí v jedné míse. Váha je dodávána v papírové dárkové krabičce. - Délka: 20.2 cm - Šířka: 20.4 cm - Výška: 2.1 cm - Váha: 150 g - Nosnost: 5 kg - Počet baterií: 1 ks - Typ váhy: Digitální - Materiál: Plast - Péče: Nevhodné do myčky - Typ baterie: CR2032 - Baterie součástí: Ano


 • Zelená digitální kuchyňská váha WMF
  Zelená digitální kuchyňská váha WMF

  S kousky od značky WMF je tvoření v kuchyni vždy plné radosti. Ať už toužíte po kvalitním kousku nádobí, který vydrží léta, nebo hledáte jen drobnost, která vám chybí, spokojenost bude..

  859 Kč
 • Zelená kuchyňská váha Kitchen Craft Living Nostalgia 4 kg
  Zelená kuchyňská váha Kitchen Craft Living Nostalgia 4 kg

  Už nebuďte na vážkách. Kuchyňská váha z kolekce Living Nostalgia vám v kuchyni zváží vše, co budete potřebovat. Kolekce Living Nostalgia svými tvary a zpracováním odkazuje na klasické..

  1329 Kč


Hledáte Kuchyňské váhy? V sekci kategorie | kuchyně a jídelna | pečení je možné objevit jedinečné bílá skládací digitální kuchyňská váha joseph joseph triscale!
© 2021Kontakt