Dětský dřevěný kufřík s nářadím Moulin Roty

Dětský Dřevěný Kufřík S Nářadím Moulin Roty

Dětský dřevěný kufřík s nářadím Moulin Roty

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Pro děti
Dodavatel:Moulin Roty
Cena:1149 Kč
Dětský dřevěný kufřík s nářadím Moulin Roty 3,75 (75%) 18 hodnocení

Kufřík plný nářadí od Moulin Roty, které potěší všechny malé kutily. Vytvořte hrací prostor pro vaše pracovníky a rozvíjejte jejich fantazii. Všechny nástroje jsou vyrobeny ze dřeva. Najdete zde pilu, kladivo, vrtačku, úhloměr, klíč, šroubovák a další. - Délka: 28.5 cm - Šířka: 20.5 cm - Výška: 6 cm - Váha: 0.87 kg - Typ: Unisex - Materiál: Dřevo - Doporučený věk: 5 - 7


 • Dětské dřevěné domino se zvířátkama Djeco
  Dětské dřevěné domino se zvířátkama Djeco

  Barevné dřevěné dílky domina od značky Djeco budou vaše děti zbožňovat. Díky osmiúhelníkovému tvaru si děti mohou vybrat cestu, kterou budou tvořit. Ti zdatnější mohou zkusit hrát..

  469 Kč
 • Puzzle kočičkové Londji 49 dílků
  Puzzle kočičkové Londji 49 dílků

  Tyhle kočičí puzzle si zamilujete. Veselé ilustrace kočiček a jejich dětských kamarádů všude, kam se podíváte. Španělská značka Londji vzala původní dětské hračky jako jsou puzzle,..

  669 Kč
 • Puzzle pejskové Londji 49 dílků
  Puzzle pejskové Londji 49 dílků

  Když se sejdou všichni psí kamarádi v parku na venčení, tak mají páníčci co dělat, aby je uhlídali. Psí dovádění může začít! Španělská značka Londji vzala původní dětské..

  669 Kč
 • Dlouhé puzzle velká jízda Londji 54 dílků
  Dlouhé puzzle velká jízda Londji 54 dílků

  Tři metry dlouhé puzzle úžasných ilustrací. Jaké dobrodružství můžete zažít na vodě, když vedle vás plují piráti, ponorka, čajová konvice se zvířátky, myška v cedníku a další..

  739 Kč
 • Kapesní puzzle den v lese Londji 100 dílků
  Kapesní puzzle den v lese Londji 100 dílků

  Oboustranné puzzle v kapesním vydání, které si můžete vzít kdekoliv s sebou. Z každé strany si seskládáte jiný obraz. Jak to vypadá v lese ve dne a když se setmí? Španělská značka..

  369 Kč
 • Dětský promítací pohádkový set Moulin Roty Jungle
  Dětský promítací pohádkový set Moulin Roty Jungle

  Skvělá zábava pro malé děti. Promítací pohádkový set od Moulin Roty ve tvaru knihy s promítačkou a pěti disky na noční promítání příběhů. Obrázky se mění otáčením hlavy..

  569 Kč
 • Kouzelná víla Moulin Roty
  Kouzelná víla Moulin Roty

  Růžová víla od Moulin Roty s křidélky je látkovou panenkou, která může být milou hračkou i těm nejmenším holčičkám. Je oblečena do nařasené sukénky se zlatavou síťovinou, mašlička..

  1189 Kč
 • Dětská dřevěná šroubovací zvířátka Djeco
  Dětská dřevěná šroubovací zvířátka Djeco

  Dřevěná šroubovací hra Djeco se zvířátkama procvičuje jemnou motoriku dětí a jejich trpělivost. Hra obsahuje zvířátka, která mají přišroubovaná kolečka, aby mohlo závodit a..

  429 Kč


Hledáte Dětské hračky? V sekci kategorie | pro děti | hry a hračky je možné objevit jedinečné dětský dřevěný kufřík s nářadím moulin roty!
© 2021Kontakt