Kapesní lampička Zlatý ninja LEGO® Ninjago Legacy

Kapesní Lampička Zlatý Ninja LEGO® Ninjago Legacy

Kapesní lampička Zlatý ninja LEGO® Ninjago Legacy

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Móda a volný čas
Dodavatel:LEGO®
Cena:559 Kč
Kapesní lampička Zlatý ninja LEGO® Ninjago Legacy 5 (100%) 26 hodnocení

Nejlepší dárek pro vášnivého čtenáře a fanouška LEGO NinjaGo v jednom. Lampičku přichytíte tam, kde ji zrovna potřebujete. Zlatý nindža si posvítí na všechno. Ať už je to čtení supertajných plánů nebo hrdinských příběhů pro nebojácné děti. Na tábor, školní výlet nebo lyžák nepostradatelná pomůcka. - Délka: 9.58 cm - Váha: 110 g - Počet baterií: 2 ks - Šířka: 4.4 cm - Výška: 17 cm - Baterie součástí: Ano - Typ baterie: CR2025 - Materiál: Plast - Péče: Otírejte vlhkým hadříkem


 • Světle hnědý bluetooth reproduktor Gingko Square
  Světle hnědý bluetooth reproduktor Gingko Square

  Vyrazte si na projížďku na bruslích nebo na piknik do parku a nalaďte se u toho na tu správnou hudební vlnu. Díky Bluetooth reproduktoru Mi Square se nemusíte vzdát své oblíbené hudby ani na..

  1519 Kč
 • Bílý malý bluetooth reproduktor Gingko Halo
  Bílý malý bluetooth reproduktor Gingko Halo

  Hledáte reproduktor, který má neotřelý vzhled a nezabere příliš místa? Co takhle fešák od Gingko ve tvaru malého megafonu? Elegantní a moderní vzhed v kombinaci se skvělým hudebním..

  2019 Kč


Hledáte Baterky? V sekci kategorie | móda a volný čas | vše na cestování | kempování a stanování je možné objevit jedinečné kapesní lampička zlatý ninja lego® ninjago legacy!
© 2021Kontakt