Roztahovací Sedačka Do U Multi, Šedá Krémová

Roztahovací Sedačka Do U Multi, Šedá Krémová

Roztahovací Sedačka Do U Multi, Šedá Krémová

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Sedací soupravy
Dodavatel:Möbelix
Cena:46999.00 Kč
Roztahovací Sedačka Do U Multi, Šedá Krémová 3 (60%) 28 hodnocení

Prvotřídní sedací souprava ve vkusné kožence béžové barvy a šedé tkanině vás jistě zaujme svým designem a U-tvarem, díky kterému nabízí dostatek pohodlného místa na odpočinek a relax. Sedací souprava s rozměry 345 x 228 cm má vysoce kvalitní Nosag pružiny, které vám poskytnou komfort sezení během celého dne. Ledvinové polštáře, nastavitelné hlavové opěrky a područky se postarají o ještě větší pohodlí. Součástí sedací soupravy je také praktická funkce lůžka se štědrou plochou 301 x 135 cm - jen pár jednoduchých kroků a vaši přátelé a známí mají místo na pohodlné přenocování. Další praktickou funkcí je úložný prostor, kde můžete odložit přikrývky a polštáře. S touto kvalitní sedací soupravou přetvoříte váš obývací pokoj na útulnou místnost v moderním stylu. -------------------------------------------------- ------------------------------------------ Poznámka: Látky si můžete vybrat v různých barvách a materiálech v každém Möbelix na objednávku. V našich obchodech si vyberete z pestré nabídky vzorníků látek. Naši poradci se těší na vaši návštěvu!


 • Obývací Stěna Sofia
  Obývací Stěna Sofia

  Vytvořte si příjemnou atmosféru u vás doma s touto harmonickou obývací stěnou v dekoru dubu ve shlédnout starého dřeva. S rozměry 300x200,9x41cm (Š / V / H) obývací stěna s černými..

  7199.00 Kč
 • Obývací Stěna Jao
  Obývací Stěna Jao

  Obývací stěna v sevej barvě s dekorem piniové borovice vnese harmonii do vašeho domu. S rozměry 289-318x196x41cm (Š / V / H) nabízí mnoho praktického odkládacího místa a je atraktivní svým..

  7199.00 Kč
 • Obývací Stěna Tokio *cenový Trhák*
  Obývací Stěna Tokio *cenový Trhák*

  Obývací stěna TOKIO přináší do vašeho domova pohodlí a teplo s nádechem elegance. Sestava o rozměrech přibližně 300 x 201 x 41 cm (Š x V x H) je vyrobená z materiálu na bázi dřeva v..

  6499.00 Kč
 • Obývací Stěna Grigor
  Obývací Stěna Grigor

  Obývací Stěna Grigor..

  7999.00 Kč


Hledáte Sedací soupravy do U? V sekci obývací pokoje | sedací soupravy je možné objevit jedinečné krémová!
© 2021Kontakt