Set 11 kusů grilovacího nářadí v kufříku Cattara Alu Grey Line

Set 11 Kusů Grilovacího Nářadí V Kufříku Cattara Alu Grey Line

Set 11 kusů grilovacího nářadí v kufříku Cattara Alu Grey Line

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zahrada
Dodavatel:Cattara
Cena:779.00 Kč
Set 11 kusů grilovacího nářadí v kufříku Cattara Alu Grey Line 4 (80%) 18 hodnocení

Tento set grilovacího nářadí se hodí pro každého šéfkuchaře grilovače. Díky praktické taštičce ho snadno vezmete i na cesty. Tak si usnadněte přípravu dobrot a obsluhu grilu a buďte jako profesionál. Set obsahuje vše, co potřebujete na přípravu pokrmů i následnou péči o gril. Mladou značku Cattara založila a na český trh přinesla parta nadšenců do kempování, rybaření a přírody. Jejich výrobky jsou perfektní pro zpříjemnění pobytu jak na zahradě, tak v divočině.


 • Krbový koš na dřevo Esschert Design Tulip
  Krbový koš na dřevo Esschert Design Tulip

  Na co sedět zavření doma, když můžeme vyrazit na čerstvý vzduch a načerpat energii ze sluníčka? Podnikněte dobrodružství do přírody se vším všudy a opečte si něco dobrého třeba..

  1499.00 Kč
 • Přenosný gril v kufříku Gentlemens Hardware
  Přenosný gril v kufříku Gentlemens Hardware

  Vypadá to jako rozkošný kufřík, ale pozor! Stačí ho totiž otevřít a uvnitř najdete plnohodnotný gril na cesty. Je lehký, všestranně použitelný a pořádně maskovaný. V autě ani doma..

  1739.00 Kč
 • Přenosný gril s popruhem Nomadiq BBQ
  Přenosný gril s popruhem Nomadiq BBQ

  Rádi byste si ugrilovali pořádný stejk nebo šťavnatou cuketu, ale nepyšníte se zahradou a velkým grilem? Nic z toho už ani nepotřebujete. Trendem v grilování je cestovní a přitom velmi..

  7899.00 Kč
 • Přenosný gril Gentlemens Hardware
  Přenosný gril Gentlemens Hardware

  Muži a vaření, to zkrátka patří k sobě! Jsou to mistři grilu, vyzbrojení ostrými noži, kteří se za cvakotu grilovacích kleští mazlí s každým kouskem flákoty. Pořiďte jim celý..

  2199.00 Kč
 • Set 30 kusů grilovacího nářadí v kufříku Cattara Alu
  Set 30 kusů grilovacího nářadí v kufříku Cattara Alu

  Tento set grilovacího nářadí se hodí pro každého šéfkuchaře grilovače. Díky praktické taštičce ho snadno vezmete i na cesty. Tak si usnadněte přípravu dobrot a obsluhu grilu a buďte jako..

  1309.00 Kč


Hledáte Grily? V sekci kategorie | zahrada | grilování a piknik je možné objevit jedinečné set 11 kusů grilovacího nářadí v kufříku cattara alu grey line!
© 2020Kontakt