Set 18 kusů grilovacího nářadí v kufříku Cattara Alu

Set 18 Kusů Grilovacího Nářadí V Kufříku Cattara Alu

Set 18 kusů grilovacího nářadí v kufříku Cattara Alu

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zahrada
Dodavatel:Cattara
Cena:949.00 Kč
Set 18 kusů grilovacího nářadí v kufříku Cattara Alu 4,25 (85%) 21 hodnocení

Tento set grilovacího nářadí se hodí pro každého šéfkuchaře grilovače. Díky praktickému kufříku ho snadno vezmete i na cesty. Tak si usnadněte přípravu dobrot a obsluhu grilu a buďte jako profesionál. Mladou značku Cattara založila a na český trh přinesla parta nadšenců do kempování, rybaření a přírody. Jejich výrobky jsou perfektní pro zpříjemnění pobytu jak na zahradě, tak v divočině.


 • Set 11 kusů grilovacího nářadí v kufříku Cattara Alu Grey Line
  Set 11 kusů grilovacího nářadí v kufříku Cattara Alu Grey Line

  Tento set grilovacího nářadí se hodí pro každého šéfkuchaře grilovače. Díky praktické taštičce ho snadno vezmete i na cesty. Tak si usnadněte přípravu dobrot a obsluhu grilu a buďte jako..

  779.00 Kč
 • Griludírna na dřevěné uhlí Cattara Pisa ø 40 cm
  Griludírna na dřevěné uhlí Cattara Pisa ø 40 cm

  Udírna a gril v jednom zpříjemní dlouhé letní dny a hodí se na terasu i zahradu. Zároveň můžete připravovat více pochutin a své hosty zajisté překvapíte. Grilovací plocha má průměr 40..

  1769.00 Kč
 • Ohniště Cattara Stromboli ø 45 cm
  Ohniště Cattara Stromboli ø 45 cm

  Také milujete letní dny, kdy si můžete dopřát spousty grilovaných dobrot v okruhu přátel a rodiny? Toto přenosné ohniště se hodí na terasu i zahradu a díky konstrukci z kvalitní oceli s..

  1039.00 Kč


Hledáte Grily? V sekci kategorie | zahrada | grilování a piknik je možné objevit jedinečné set 18 kusů grilovacího nářadí v kufříku cattara alu!
© 2020Kontakt