Taška na zahradnické potřeby Navigate Orchard

Taška Na Zahradnické Potřeby Navigate Orchard

Taška na zahradnické potřeby Navigate Orchard

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zahrada
Dodavatel:Navigate
Cena:619 Kč
Taška na zahradnické potřeby Navigate Orchard 5 (100%) 23 hodnocení

Kolekce Orchard velebí zahradu, která se zelená od jara do jara. Abyste o ni mohli poctivě pečovat, vybavte se pořádně a pusťte se do sázení, pletí, přesazování, zastřihování a rytí. Všechny potřebné zahradní nástroje můžete mít vždy elegantně po ruce s pomocí tašky, která navíc vypadá jako módní doplněk. Je vybavena z polyesteru, který je pevný a hrdinně vzdoruje vrtošivému počasí i nežádoucím skvrnám. - Rozměry: 18 x 28 x 35 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 580 g - Materiál: PEVA, polyester - Péče a údržba: otírejte vlhkým hadříkem - Vlastnosti: 8 vnějších kapsiček na nářadí


 • Černé venkovní svítidlo SULION Cobaqua 30 x 16 cm
  Černé venkovní svítidlo SULION Cobaqua 30 x 16 cm

  Ať už vybavujete správnými světy interiér, zaměřte se také na exteriér. Venkovní osvětlení je totiž stejně důležité, jako lampičky v domácnosti. Značka SULION ví přesně, po čem..

  2589 Kč
 • LED svítilna s reproduktorem na Bluetooth InnovaGoods
  LED svítilna s reproduktorem na Bluetooth InnovaGoods

  Prohlédněte si praktické a šikovné vychytávky od značky InnovaGoods, které vám zaručí, že bez nich už nedáte ani ránu. Jsou to skvělí pomocníci do domácnosti i na zahradu, které vám..

  3189 Kč
 • Zelená zahradní židle WOOD Bliss
  Zelená zahradní židle WOOD Bliss

  Vsaďte při zařizování vašeho venkovního posezení na kolekci zahradního nábytku od značky WOOD. Třeba tato stylová zahradní židle Bliss bude skvělým společníkem při odpolední kávě či..

  3399 Kč
 • Zelený železný zahradní konferenční stolek WOOD Fer ø 70 cm
  Zelený železný zahradní konferenční stolek WOOD Fer ø 70 cm

  Vsaďte při zařizování vašeho venkovního posezení na kolekci zahradního nábytku od značky WOOD. Třeba tento stylový železný konferenční stolek Fer bude skvělým společníkem při..

  1919 Kč
 • Puf vhodný i na ven Bougari Sahara 48 x 42 cm
  Puf vhodný i na ven Bougari Sahara 48 x 42 cm

  Je odolný, stylový a teď pozor - můžete ho klidně používat i venku! Tento šik puf je totiž vyroben z polypropylenu, který s přehledem obstojí proti vodě, nečistotě a vyblednutí...

  3499 Kč


Hledáte Zahradní nářadí? V sekci kategorie | zahrada je možné objevit jedinečné taška na zahradnické potřeby navigate orchard!
© 2021Kontakt