Dětský Záhradní Stůl Axi Nick

Dětský Záhradní Stůl Axi Nick

Dětský Záhradní Stůl Axi Nick

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zábava a hračky
Dodavatel:Möbelix
Cena:5399.00 Kč
Dětský Záhradní Stůl Axi Nick 5 (100%) 48 hodnocení

Tenhle tovar je k dispozici POUZE ONLINE.Dětský záhradní stůl vyrobený z pravého cédrového dřeva se dodává se snímatelní horní deskou a 2 plastovými vanami. Děti si tam mohou odložiť hračky, současně lze použíť jako pískoviště. Díky výbornému materiálu lze jednoduše umýt. Aby byly vaše děti chránené před sluncem, součastí dodávky je aj slunečník, ktorý jednoduše umístnite do středu stola.Dodáva se v 1 kartónu o hmotnosti cca 11kg na palete.Bližší info o termínu dodávní obdržíte od přepravní společnosti.


 • Hrací Domeček Liam
  Hrací Domeček Liam

  Domeček na hraní Axi Liam z mořeného cedru nabízí Vašim dětem a jejich kamarádem obrovské možnosti na hraní, cvičení, schovávání se a dovádění. Do domku vedou dveře vysoké cca 98 cm...

  74999.00 Kč
 • Dětský Záhradní Stůl Axi Nick
  Dětský Záhradní Stůl Axi Nick

  Tenhle tovar je k dispozici POUZE ONLINE.Dětský záhradní stůl vyrobený z pravého cédrového dřeva se dodává se snímatelní horní deskou a 2 plastovými vanami. Děti si tam mohou odložiť..

  5399.00 Kč
 • Věž Pro Děti Northbrook
  Věž Pro Děti Northbrook

  Tenhle artikl je k dispozici POUZE ONLINE...

  37999.00 Kč
 • Domeček Na Hraní Julia
  Domeček Na Hraní Julia

  V dešti nebo na slunci: Díky domečku 'Julia' z cedrového dřeva s dvířky si děti vždy užívají hru na čerstvém vzduchu. Hosty pouštějí dovnitř vchodovými dveřmi a vítají je vce. 137 x..

  24299.00 Kč


Hledáte Hračky na zahradu? V sekci dětský pokoj | zábava a hračky je možné objevit jedinečné zahradní!
© 2024Kontakt