Tescoma adaptér na indukci PRESTO ø 21 cm

Tescoma Adaptér Na Indukci PRESTO ø 21 Cm

Tescoma adaptér na indukci PRESTO ø 21 cm

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Organizace kuchyně
Dodavatel:Tescoma
Cena:729.00 Kč
Tescoma adaptér na indukci PRESTO ø 21 cm 2,75 (55%) 14 hodnocení

Používáte indukční sporák, ale chcete i nadále vařit v oblíbeném nádobí, které však nefunguje na indukci? Seznamte se s adaptérem PRESTO…   V čem adaptér na indukci PRESTO vyniká?   S adaptérem PRESTO můžete na indukci používat i běžné nemagnetické kuchyňské nádobí. Adaptér je vhodný pro hliníkové, nerezové, železné, litinové, smaltované, skleněné i keramické nádobí. Je opatřen speciálními distančními nožičkami, které zajišťují správnou polohu adaptéru těsně nad indukční varnou deskou. Díky nožičkám dochází k optimálnímu rozložení magnetického pole, adaptér plynule a rovnoměrně ohřívá nádobu a současně se indukční sporák nepřehřívá a nevypíná. Adaptér má hliníkovou akumulační vložku, která přispívá k úspoře energie při vaření.   Jaké má adaptér na indukci PRESTO další výhody?   je dodáván ve 2 velikostech: průměr 17 cm (pro nádobí 14-20 cm) a průměr 21 cm (pro nádobí ¤ 20-28 cm) s odnímatelnou rukojetí pro bezpečnou manipulaci.    Materiál: Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli s aluminiovou akumulační vložkou. Čištění: Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma stojan na papírové utěrky PRESTO
  Tescoma stojan na papírové utěrky PRESTO

  Praktický stojan pro všechny obvyklé velikosti papírových utěrek v rolích.   V ČEM STOJAN NA PAPÍROVÉ UTĚRKY PRESTO VYNIKÁ?   Je vynikající pro uložení a..

  319.00 Kč
 • Tescoma kuchyňská zástěra PRESTO TONE
  Tescoma kuchyňská zástěra PRESTO TONE

  Kuchyňská zástěra s nastavitelnou výškou, dvěma prostornými kapsami a extra dlouhou šňůrkou pro pohodlné zavázání vepředu. Vyrobeno ze 100% bavlny, perte při teplotě do 40 °C. 3 roky..

  199.00 Kč
 • Tescoma závěsná lišta SPACE LINE 38 cm, 6 háčků
  Tescoma závěsná lišta SPACE LINE 38 cm, 6 háčků

  Vynikající pro praktické uložení kuchyňského nářadí SPACE LINE na stěnu kuchyňské linky, háčky lze snadno odebrat a doplnit. Jednoduchá a rychlá instalace, díly potřebné k montáži..

  84.00 Kč
 • Tescoma plynový zapalovač PRESIDENT, dlouhý
  Tescoma plynový zapalovač PRESIDENT, dlouhý

  Vynikající pro zapalování plynových sporáků, trub, grilů, svící apod., s nastavitelnou velikostí plamene. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a kvalitního plastu, jako náplň..

  199.00 Kč
 • Tescoma kuchyňská rukavice PRESTO
  Tescoma kuchyňská rukavice PRESTO

  Elegantní kuchyňská rukavice s prodlouženou ochranou zápěstí, opatřeno poutkem a magnetem pro pohodlné zavěšení. Vyrobeno ze 100 % bavlny...

  109.00 Kč
 • Tescoma ochranná rukavice PRESTO, vel. L
  Tescoma ochranná rukavice PRESTO, vel. L

  Ochrání ruku před poraněním při strouhání, loupání, škrábání a vykrajování ovoce a zeleniny ostrými struhadly, škrabkami a noži i při porcování a vykosťování masa, ryb apod...

  159.00 Kč
 • Tescoma kuchyňská rukavice GrandCHEF
  Tescoma kuchyňská rukavice GrandCHEF

  Bavlněná kuchyňská rukavice pro bezpečnou manipulaci s horkým nádobím.   V čem kuchyňská rukavice GrandCHEF vyniká?   Je dodávána v červené nebo..

  159.00 Kč
 • Tescoma chňapka GrandCHEF
  Tescoma chňapka GrandCHEF

  Bavlněná kuchařská chňapka pro bezpečnou manipulaci s horkým nádobím.   V čem chňapka GrandCHEF vyniká?   Je dodávána v červené nebo černé barvě,..

  129.00 Kč


Hledáte Adaptéry na sporák? V sekci domácnost | organizace kuchyně je možné objevit jedinečné adaptér na indukci presto ø 21 cm!
© 2020Kontakt