BergHOFF Vývrtka elektrická ESSENTIALS

BergHOFF Vývrtka Elektrická ESSENTIALS

BergHOFF Vývrtka elektrická ESSENTIALS

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:BergHOFF
Cena:1895.00 Kč
BergHOFF Vývrtka elektrická ESSENTIALS 2,5 (50%) 37 hodnocení

Hledáte ideální dárek pro milovníky vína nebo snadný způsob, jak si otevřít láhve vína? Tento elektrický otvírák je dokonalým řešením! Byl sestaven tak, aby se do něj vešly všechny běžné láhve na víno. A na jedno nabití otevře až 30 láhví. Jednoduše stiskněte vypínač, abyste během 8 sekund odstranili korek! K provozu jsou zapotřebí 4 AA baterie, které nejsou součástí balení. Vývrtka je vyrobena z ABS materiálu s měkčenou Soft Touch úpravou, díky ní skvěle padne do ruky a při použití neklouže.Balení obsahuje: 1x elektrický otvírák na víno BergHOFF - provedení plast, stříbrná barva 1x řezačka folie BergHOFF- provedení plast, stříbrná barva 1x stojánek BergHOFF pro otvírák na víno - provedení plast, černá barva


  • Orion Nůž kuchyňský nerezUH MASTER 20 cm
    Orion Nůž kuchyňský nerezUH MASTER 20 cm

    Kuchyňský nůž z kolekce Master nejen pro profesionální využití se bude hodit pro vášnivé amatérské kuchaře, domácí gurmány a labužníky. Nůž je dlouhý 34,5 cm, čepel a ostří má..

    499.00 Kč


Hledáte Kuchyňské nože? V sekci dům a zahrada | domácnost | doplňky do kuchyně | kuchyňské náčiní je možné objevit jedinečné berghoff vývrtka elektrická essentials!
© 2022Kontakt