Chemická toaleta na zahradu

Chemická Toaleta Na Zahradu

Chemická toaleta na zahradu

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kempingové potřeby
Dodavatel:DECODOMA
Cena:2399.00 Kč
Chemická toaleta na zahradu 2,5 (50%) 47 hodnocení

 • objem 20 l
 • přirozená sedací výška
 • snadná obsluha 
 • Chemická toaleta vám zajistí maximální pohodlí i tam, kde nemáte toaletu klasickou. Lze ji umístit kamkoliv je třeba a její obsluha je velmi snadná. Chemická toaleta funguje na jednoduchém principu dvou nádrží. První nádrž o objemu 20 l skladuje odpad, druhá o objemu 14 l zabezpečuje přísun čisté vody na oplachování a odvod odpadu. Chemické náplně vložené do toalety zajistí rozložení fyziologického odpadu a zabrání zápachu. Dvě trysky umožňují rovnoměrný a kvalitnější oplach mísy. Nádrž s odpadem je uzavíratelná, snadno ji od toalety odpojíte a vyprázdníte. Ať už na zahrádku, chatu, chalupu či do karavanu, pořízení toalety nebudete litovat.

  Materiál: plast

  Rozměry: délka: 41,5 x šířka 35,5 x výška 41,5 cm 

  Nosnost: 130 kg

  Hmotnost: 5,5 kg

  V nabídce také chemické náplně pro odpadní i splachovací nádrž.


  • Campingaz Party grill 200
   Campingaz Party grill 200

   Party gril 200 je malý, ale šikovný cestovní gril, který vám bude dobrým společníkem na výletech do přírody, na rodinných piknicích, na rybách, na letních festivalech nebo s kamarády na..

   2399.00 Kč
  • Campingaz Party Grill 400 Int
   Campingaz Party Grill 400 Int

   Praktický a velmi skladný plynový gril vhodný na cestování nebo do kempuDo základní výbavy patří drátěný rošt, rošt a tál a speciální víko, které lze otočit a použít jako..

   3199.00 Kč
  • Campingaz Party Grill 600
   Campingaz Party Grill 600

   Praktický a velmi skladný plynový gril Campingaz vhodný na cestování nebo do kempuLze použít i jako přenosný vařičDo základní výbavy patří drátěný rošt a oboustranný litinový..

   5699.00 Kč
  • Campingaz Party Grill 400 CV
   Campingaz Party Grill 400 CV

   Praktický a velmi skladný plynový gril vhodný na cestování nebo do kempu Do základní výbavy patří drátěný rošt, rošt a tál a speciální víko, které lze otočit a použít jako pánev..

   3589.00 Kč
  • Campingaz 360 Grill CV
   Campingaz 360 Grill CV

   Praktický a velmi skladný plynový stolní gril vhodný na cestování nebo do kempuGriluje se na žebrovaném či hladkém tálu o průměru 30 cmSoučástí grilu je i podpěra pro hrnce či..

   3499.00 Kč


  Hledáte Kempingové potřeby? V sekci zahrada a kemping je možné objevit jedinečné chemická toaleta na zahradu!
  © 2024Kontakt