Clementoni Měkký míč se zvukovými efekty, 16 cm

Clementoni Měkký Míč Se Zvukovými Efekty, 16 Cm

Clementoni Měkký míč se zvukovými efekty, 16 cm

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Clementoni
Cena:329.00 Kč
Clementoni Měkký míč se zvukovými efekty, 16 cm 5 (100%) 42 hodnocení

Krásný barevný hudební míček se stane oblíbenou hračkou každého dítěte. Míček je vyroben z měkkého materiálu s obrázky zvířat. Míček při hře vydává různé zvířecí zvuky. Měkká tkanina s různou texturou a barevností podporuje vývoj manuálních dovedností a hmatového vnímání. Hračka dále podporuje koordinační a reflexní dovednosti a časoprostorové vnímání. Specifikace: vyrobeno z bezpečných materiálů vhodné pro děti od 3 měsíců rozměr: 16 x 16 x 16 cm napájení: baterie: 3x LR44 (součástí výrobku jsou baterie pouze pro demonstrativní účely)


 • Bino Magnetická tabulka, postavy
  Bino Magnetická tabulka, postavy

  Magnetická variabilní a kombinační hračka. Obsahuje 80 dílů z kvalitního tvrdého papírového kartonu, ze kterých lze sestavit 10 různých figurek. Baleno v pestrých barvách a v kvalitním..

  239.00 Kč
 • Rappa Plyšový nosorožec, 23 cm
  Rappa Plyšový nosorožec, 23 cm

  Krásný plyšový nosorožec v délce 23 cm. Je vyroben z vysoce kvalitního plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA...

  289.00 Kč
 • NICI Plyšový králíček Liska, 20 cm, GREEN
  NICI Plyšový králíček Liska, 20 cm, GREEN

  Dnes je velký den v severské vesnici. Každoroční závod sáňkařů klubu zimních sportů začne za pár minut a každý ze tří favoritů bude nadšeně leštit svoje závodní vozidla. Kdo..

  419.00 Kč
 • Rappa Plyšový pes Border kolie ležící, 45 cm
  Rappa Plyšový pes Border kolie ležící, 45 cm

  Potěšte vaše děti tímto krásným ležícím plyšovým pejskem Border kolie, který je součástí kolekce hraček ECO-FRIENDLY. Výplň plyšové hračky je proto vyrobena z recyklovatelných PET..

  499.00 Kč
 • Mertens Dřevěná stavebnice Velký zámek, 268 dílků
  Mertens Dřevěná stavebnice Velký zámek, 268 dílků

  S touto barevnou stavebnicí se skutečně dětské fantazii meze nekladou. Stavebnice obsahuje 268 dílků ze dřeva a plastových spojů. Můžete stavět cokoliv- domy, hrady, paláce a mnoho..

  749.00 Kč
 • Rappa Plyšový papoušek korela, 20 cm
  Rappa Plyšový papoušek korela, 20 cm

  Krásná plyšová korela nemůže chybět v žádném dětském pokojíčku! Korela ve velikosti 20 cm je vyrobena z vysoce kvalitního plyše a je součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček..

  249.00 Kč


Hledáte Hračky? V sekci dětské zboží je možné objevit jedinečné clementoni měkký míč se zvukovými efekty, 16 cm!
© 2023Kontakt