Hrnec na nakládání zeleniny ZELÁK, 8 l

Hrnec Na Nakládání Zeleniny ZELÁK, 8 L

Hrnec na nakládání zeleniny ZELÁK, 8 l

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kuchyňské pomůcky
Dodavatel:Orion
Cena:1199.00 Kč
Hrnec na nakládání zeleniny ZELÁK, 8 l 3,75 (75%) 40 hodnocení

Keramický hrnec lidově zvaný zelák je perfektním pomocníkem pro nakladání krouhaného zelí, okurek, utopenců, ryb, sýrů a dalších pochutin do oleje či octového nálevu. Odolná glazovaná keramika, ze které je hrnec vyroben, udržuje stálou teplotu a nepropouští světlo, vložené potraviny tak mají ideální podmínky pro zrání a kvašení. Hrnec je opatřen bočními uchy pro snadnější přenášení. Součástí hrnce je keramická poklička.

 

Materiál: odolná glazovaná keramika 

Objem: 8 l

Rozměry: Ø 24 cm, š. s uchy 28 cm, v. 24,5 (s pokličkou 31 cm)

Vhodné do myčky nádobí: ne


 • Kovové skládací schůdky
  Kovové skládací schůdky

  Kovové skládací schůdky se 2 stupínky vám pomohou bezpečně dosáhnout i na tu nejvyšší poličku v kuchyni či šatní skříni. Schůdky jsou vybaveny protiskluzovými nášlapy a koncovkami...

  999.00 Kč
 • Váleček na malování Paint Runner
  Váleček na malování Paint Runner

  bez nepříjemných přípravných prací precizní dávkování barvy příslušenství ZDARMA Čas od času je třeba doma vymalovat, aby stěny vypadaly svěže. Jedinečný inovativní váleček se..

  999.00 Kč
 • Digitální rádio DABFM přenosné černé
  Digitální rádio DABFM přenosné černé

  systém DAB pro čistý zvuk 3 konektory zobrazení interpreta a názvu písně nastavení automatického vypnutí při usínání dobíjení přes adaptér od mobilního telefonu   Digitální..

  1099.00 Kč
 • Tescoma stlačovací sítko PRESTO ø 65 mm, 2 ks
  Tescoma stlačovací sítko PRESTO ø 65 mm, 2 ks

  Nakládané olivy, žampiony, sušená rajčata, okurky nebo zavařené švestky, meruňky, třešně apod., zůstanou při skladování ponořené pod hladinou oleje či nálevu a tím pádem neosychají..

  119.00 Kč
 • Tescoma jehla na špíz PRESTO 20 cm, 6 ks
  Tescoma jehla na špíz PRESTO 20 cm, 6 ks

  Vynikající pro přípravu špízů. Vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky. Ukládejte mimo dosah dětí. 3 roky záruka...

  129.00 Kč
 • Tescoma jehla na špíz PRESTO 25 cm, 6 ks
  Tescoma jehla na špíz PRESTO 25 cm, 6 ks

  Pro snadnou přípravu špízů.   V čem Jehly na špíz PRESTO vynikají?   Jsou dostatečně dlouhé, díky jehlám můžete špízy během pečení v troubě nebo..

  139.00 Kč
 • Tescoma jehla na špíz PRESTO 30 cm, 6 ks
  Tescoma jehla na špíz PRESTO 30 cm, 6 ks

  Vynikající pro přípravu špízů. Vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky. Ukládejte mimo dosah dětí. 3 roky záruka...

  159.00 Kč
 • Tescoma špikovací jehla PRESTO
  Tescoma špikovací jehla PRESTO

  Proužky slaniny, zeleniny apod. uzavřete do ozubeného konce jehly a protáhněte masem. Špikujte vždy po směru vláken. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky. 3 roky..

  99.00 Kč


Hledáte Ostatní pomocníci v kuchyni? V sekci vybavení kuchyně | kuchyňské pomůcky je možné objevit jedinečné hrnec na nakládání zeleniny zelÁk, 8 l!
© 2024Kontakt