Komoda MEORATI,Komoda MEORATI

Komoda MEORATI,Komoda MEORATI

Komoda MEORATI,Komoda MEORATI

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Obývací sestavy
Dodavatel:ELTAP
Cena:7750.00 Kč
Komoda MEORATI,Komoda MEORATI 2,25 (45%) 50 hodnocení

Komoda ze série MEORATI skvěle doplní Váš interiér. Série se vzynačuje černou barvou s dřevěnými frézovanými dvířky, které dodávají šmrc. Komoda nabízí dostatek úložného prostoru. Má dva páry dvířek s příhrádkami a tři zásuvky, které usnadňují uspořádaní. Zásuvky i korpus příborníku jsou zakončeny ABS hranami zvyšujícími odolnost.Barva:hnědá / černáMateriál:MDF laminovaná / kovRozměry:šířka: 150 cmhloubka: 40 cmvýška: 60 cmvýška nožiček: 20 cmHmotnost:50 kgDodáváno v demontu.,Komoda ze série MEORATI skvěle doplní Váš interiér. Série se vzynačuje černou barvou s dřevěnými frézovanými dvířky, které dodávají šmrc. Komoda nabízí dostatek úložného prostoru. Má dva páry dvířek s příhrádkami a tři zásuvky, které usnadňují uspořádaní. Zásuvky i korpus příborníku jsou zakončeny ABS hranami zvyšujícími odolnost.Barva:hnědá / černáMateriál:MDF laminovaná / kovRozměry:šířka: 150 cmhloubka: 40 cmvýška: 60 cmvýška nožiček: 20 cmHmotnost:50 kgDodáváno v demontu.


 • Vitrína MEORATI,Vitrína MEORATI
  Vitrína MEORATI,Vitrína MEORATI

  Vitrína ze série MEORATI skvěle doplní Váš interiér. Série se vzynačuje černou barvou s dřevěnými frézovanými dvířky, které dodávají šmrc. Skříňka je vybavena dvěma prostornými..

  12220.00 Kč
 • Konferenční stolek MEORATI,Konferenční stolek MEORATI
  Konferenční stolek MEORATI,Konferenční stolek MEORATI

  Konferenční stolek ze série MEORATI skvěle doplní Váš interiér. Série se vzynačuje černou barvou s dřevěnými frézovanými dvířky nebo čely zásuvek, které dodávají šmrc. Stolek je..

  4231.00 Kč
 • Komoda MEORATI,Komoda MEORATI
  Komoda MEORATI,Komoda MEORATI

  Komoda ze série MEORATI skvěle doplní Váš interiér. Série se vzynačuje černou barvou s dřevěnými frézovanými dvířky, které dodávají šmrc. Komoda nabízí dostatek úložného..

  7750.00 Kč


Hledáte Meorati? V sekci obývací pokoj | obývací sestavy je možné objevit jedinečné komoda meorati,komoda meorati!
© 2024Kontakt