Konferenční stolek MEORATI,Konferenční stolek MEORATI

Konferenční Stolek MEORATI,Konferenční Stolek MEORATI

Konferenční stolek MEORATI,Konferenční stolek MEORATI

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Obývací sestavy
Dodavatel:ELTAP
Cena:4231.00 Kč
Konferenční stolek MEORATI,Konferenční stolek MEORATI 2,75 (55%) 51 hodnocení

Konferenční stolek ze série MEORATI skvěle doplní Váš interiér. Série se vzynačuje černou barvou s dřevěnými frézovanými dvířky nebo čely zásuvek, které dodávají šmrc. Stolek je vybaven jednou zásuvkou a otevřenou poličkou, kam uložíte časopisy, televizní ovladač nebo dekorace. Nohy stolu jsou vyrobeny z kovu a dodávají mu pevnost a stabilitu.Barva:hnědá / černáMateriál:MDF laminovaná / kovRozměry:šířka: 80 cmhloubka: 80 cmvýška: 35 cmvýška nožiček: 15 cmHmotnost:18 kgDodáváno v demontu.,Konferenční stolek ze série MEORATI skvěle doplní Váš interiér. Série se vzynačuje černou barvou s dřevěnými frézovanými dvířky nebo čely zásuvek, které dodávají šmrc. Stolek je vybaven jednou zásuvkou a otevřenou poličkou, kam uložíte časopisy, televizní ovladač nebo dekorace. Nohy stolu jsou vyrobeny z kovu a dodávají mu pevnost a stabilitu.Barva:hnědá / černáMateriál:MDF laminovaná / kovRozměry:šířka: 80 cmhloubka: 80 cmvýška: 35 cmvýška nožiček: 15 cmHmotnost:18 kgDodáváno v demontu.


  • RTV stolek MEORATI,RTV stolek MEORATI
    RTV stolek MEORATI,RTV stolek MEORATI

    TV stolek ze série MEORATI skvěle doplní Váš interiér. Série se vzynačuje černou barvou s dřevěnými frézovanými dvířky, které dodávají šmrc. Skříňka má dvě otevřené police,..

    5468.00 Kč


Hledáte Meorati? V sekci obývací pokoj | obývací sestavy je možné objevit jedinečné konferenční stolek meorati,konferenční stolek meorati!
© 2024Kontakt