Noční stolek MEORATI,Noční stolek MEORATI

Noční Stolek MEORATI,Noční Stolek MEORATI

Noční stolek MEORATI,Noční stolek MEORATI

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Obývací sestavy
Dodavatel:ELTAP
Cena:3518.00 Kč
Noční stolek MEORATI,Noční stolek MEORATI 4,5 (90%) 48 hodnocení

Nočí stolek ze série MEORATI skvěle doplní Váš interiér. Série se vzynačuje černou barvou s dřevěnými frézovanými dvířky nebo čely zásuvek, které dodávají šmrc. Stolek je vybaven dvěma zásuvkami. ABS lem na korpusu a zásuvkách dodává eleganci a chrání před poškozením. Díky svému minimalistickému designu a kompaktním rozměrům se skvěle hodí do různých interiérů.Nohy stolku jsou vyrobeny z kovu a dodávají mu pevnost a stabilitu.Barva:hnědá / černáMateriál:MDF laminovaná / kovRozměry:šířka: 40 cmhloubka: 40 cmvýška: 60 cmvýška nožiček: 20 cmHmotnost:14 kgDodáváno v demontu.,Nočí stolek ze série MEORATI skvěle doplní Váš interiér. Série se vzynačuje černou barvou s dřevěnými frézovanými dvířky nebo čely zásuvek, které dodávají šmrc. Stolek je vybaven dvěma zásuvkami. ABS lem na korpusu a zásuvkách dodává eleganci a chrání před poškozením. Díky svému minimalistickému designu a kompaktním rozměrům se skvěle hodí do různých interiérů.Nohy stolku jsou vyrobeny z kovu a dodávají mu pevnost a stabilitu.Barva:hnědá / černáMateriál:MDF laminovaná / kovRozměry:šířka: 40 cmhloubka: 40 cmvýška: 60 cmvýška nožiček: 20 cmHmotnost:14 kgDodáváno v demontu.


 • Toaletní stolek MEORATI,Toaletní stolek MEORATI
  Toaletní stolek MEORATI,Toaletní stolek MEORATI

  Toaletní stolek stolek ze série MEORATI skvěle doplní Vaši ložnici nebo předsíň. Série se vzynačuje černou barvou s dřevěnými frézovanými dvířky, které dodávají šmrc. Disponuje..

  5943.00 Kč
 • Komoda ENTSIAN,Komoda ENTSIAN
  Komoda ENTSIAN,Komoda ENTSIAN

  KOMODA ENTSIAN Komoda ze série ENTSIAN představuje kombinaci elegance a moderního designu, která se snadno začlení do jakéhokoli skandinávského stylu. Dekor dubu artisan a vyfrézované..

  7084.00 Kč
 • Vitrína ENTSIAN,Vitrína ENTSIAN
  Vitrína ENTSIAN,Vitrína ENTSIAN

  VITRÍNA ENTSIAN Vitrína ze série ENTSIAN je dokonalým doplňkem pro každý interiér, který hledá spojení elegance a moderního designu. Krásně vyřezávaná čela na jednom páru dvířek a..

  12220.00 Kč
 • Nástěnný regál ATALANTA Dekorhome Černá,Nástěnný regál ATALANTA Dekorhome Černá
  Nástěnný regál ATALANTA Dekorhome Černá,Nástěnný regál ATALANTA Dekorhome Černá

  Tento stylový, nástěnný regál je dokonalou kombinací trendy designu a praktické funkčnosti. Je zajímavým doplňkem, který využijete zejména v obývacím pokoji - jako knihovnu, v pracovně,..

  3015.00 Kč


Hledáte Meorati? V sekci obývací pokoj | obývací sestavy je možné objevit jedinečné noční stolek meorati,noční stolek meorati!
© 2024Kontakt