Tescoma odšťavňovač HANDY

Tescoma Odšťavňovač HANDY

Tescoma odšťavňovač HANDY

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zpracování ovoce a zeleniny
Dodavatel:Tescoma
Cena:1249.00 Kč
Tescoma odšťavňovač HANDY 2,25 (45%) 20 hodnocení

Odšťavňovač s manuálním „pohonem“   Máme pro vás prvotřídní, vysoce účinný ruční odšťavňovač pro šetrné odšťavňování ovoce a zeleniny za studena.     Jestli váháte mezi elektrickým a manuálně poháněným odšťavňovačem, pak vězte, že při nízkých otáčkách ručně poháněného šneku se ovocná ani zeleninová šťáva nezahřívá a proto v ní zůstává zachováno maximum minerálů, vitamínů i nutričních látek. Její chuť je přirozenější, než je tomu u šťáv z elektrických odšťavňovačů s vysokými otáčkami.     Lis na ovoce a zeleninu, který skvěle funguje   Odšťavňovač HANDY má šnek s unikátní přerušovanou šroubovicí, který ovoce a zeleninu nabere, snadno rozdrtí a protlačí přes velmi jemné nerezové síto. Díky tomuto řešení šťáva neobsahuje nežádoucí zbytky dužiny. Pro komfortní použití jsme odšťavňovač opatřili extra dlouhou rukojetí. Má tedy nejen vynikající účinnost, ale lisování není namáhavé ani při lisování většího množství surovin. Masivní kovová svorka jej přitom spolehlivě pohlídá na místě, takže na lince nebo stole drží jako přibitý.      Ruční odšťavňovač s chytrými detaily   Součástí výrobku jsou dvě nádoby - připravená ovocná šťáva vytéká do nádoby na šťávu, suchá dužina do nádoby na dužinu. Nádoba na šťávu je přitom opatřena odměrkou pro dokokalý přehled o množství vylisované tekutiny a víčkem pro hygienické uložení šťávy v lednici. Odšťavňovač vyrábíme ze speciálně tvrzených plastů a prvotřídní nerezavějící oceli a poskytujeme na něj nadstandardní záruku 3 roky. (výrobek čistěte vlhkou utěrkou a osušte)


 • Tescoma lis na česnek PRESTO
  Tescoma lis na česnek PRESTO

  Vynikající ke snadnému lisování česneku, vyjímatelná vložka pro rychlé čištění. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, odolného kovu a plastu. Vhodné do myčky. 3 roky záruka...

  159.00 Kč
 • Tescoma lis na česnek se stěrkou PRESTO
  Tescoma lis na česnek se stěrkou PRESTO

  Masivní lis na česnek s unikátní stěrkou, která prolisovaný česnek shrne na potřebné místo. Velká lisovací komora až pro 4 stroužky česneku je vyjímatelná a snadno se čistí. Vyrobeno z..

  229.00 Kč
 • Tescoma odšťavňovač na citrusové plody PRESTO
  Tescoma odšťavňovač na citrusové plody PRESTO

  Vynikající pro snadné odšťavňování citronů, limetek a menších pomerančů přímo v dlani. Uchopte půlku citrusového plodu a krouživým pohybem odšťavňovače nad připravenou nádobou..

  149.00 Kč
 • Tescoma lis na citron PRESTO, 2 ks
  Tescoma lis na citron PRESTO, 2 ks

  Vynikající pro snadné odšťavňování citrónových plátků při přípravě čaje, dochucování pokrmů apod. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky. 3 roky záruka...

  109.00 Kč


Hledáte Lisy a odšťavňovače? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | zpracování ovoce a zeleniny je možné objevit jedinečné odšťavňovač handy!
© 2020Kontakt