Pískoviště 8-hranné - FSC ROJAPLAST

Pískoviště 8-hranné - FSC ROJAPLAST

Pískoviště 8-hranné - FSC ROJAPLAST

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětský zahradní svět
Dodavatel:Rojaplast
Cena:913.00 Kč
Pískoviště 8-hranné - FSC ROJAPLAST 5 (100%) 22 hodnocení

Dětské dřevěné pískoviště je vyrobeno z borovicového dřeva. Pískoviště je ve tvaru osmihranu, čtyři strany jsou vybaveny prkny, které slouží jako sedátko pro děti.Kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost.Povrch je bez povrchové úpravy.Pískoviště má certifikát FSC, který zákazníkům zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.Barva:přírodní Materiál:borovice Rozměry:průměr: 127 cmvýška: 20 cmHmotnost:12 kgDodáváno v demontu.


 • Dětský pirátský domeček Dekorhome
  Dětský pirátský domeček Dekorhome

  Pirátský domeček je zajímavý velmi jednoduchou a rychlou stavbou. Díky prefabrikovaným stěnovým prvkům z desek z masivního dřeva o tloušťce 14 mm a střešní konstrukci z lehce a rychle..

  11606.00 Kč
 • Dětský zahradní domeček Dekorhome
  Dětský zahradní domeček Dekorhome

  Náš nejmenší a nejoblíbenější domeček. Tatínka potěší jednoduchou montáží a dítko spoustou tvůrčí svobody. Díky prefabrikovaným stěnovým panelům ze smrkového dřeva 14 mm a..

  15585.00 Kč


Hledáte Dětské pískoviště? V sekci zahrada | dětský zahradní svět je možné objevit jedinečné pískoviště 8-hranné - fsc rojaplast!
© 2020Kontakt