Petit Collage Hra Hádej kdo jsem!

Petit Collage Hra Hádej Kdo Jsem!

Petit Collage Hra Hádej kdo jsem!

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Petit Collage
Cena:455.00 Kč
Petit Collage Hra Hádej kdo jsem! 5 (100%) 42 hodnocení

Jsem zvíře? Jsem objekt? Jsem velký/á? Vydávám zvuky? Tolik otázek, tak málo času! Rychlá hra pro celou rodinu, která vám zaručí hodně smíchu a zábavy. Obsahuje 4 brýle s držákem na kartu, přesýpací hodiny a 50 barevných karet s obrázky.Hlavní vlastnosti: hra pro 2 až 4 hráče průměrná doby hry 15 minut vyrobeno z recyklovaných materiálů, natištěno inkoustem ze zeleniny od 4 do 8 let věku splňuje všechny bezpečnostní normy


 • Petit Collage Domino 2v1 pejscičísla
  Petit Collage Domino 2v1 pejscičísla

  Hra 2v1. Zahrajte si klasické domino s čísly, nebo kartičku otočte a hrajte s obrázky roztomilých pejsků. Domino obsahuje 28 oboustranných kartiček vyrobených z 80 % z recyklovaného papíru...

  284.00 Kč
 • Bigjigs Toys Matematické bingo Sčítání a odčítání
  Bigjigs Toys Matematické bingo Sčítání a odčítání

  Zpestřete dětem bingo zábavným počítáním, a zdokonalte tak jejich matematické dovednosti. Losujte čísla na různobarevných kartičkách a nechejte je děti dosazovat do jednoduchých rovnic..

  393.00 Kč
 • Trefl Černý Petr Mimoni
  Trefl Černý Petr Mimoni

  Díky těmto zábavným kartám se děti nebudou nudit doma ani na cestách. A jak se tato oblíbená hra hraje? Rozdají se všechny karty a kdo získá dvojice se stejným označením, odloží je..

  69.00 Kč
 • Woody Pizzerie Carlo, didaktická hra s vkládacími tvary
  Woody Pizzerie Carlo, didaktická hra s vkládacími tvary

  Tato hra je především o rozlišování tvarů. Naučná část je příjemně propojena s přípravou a pojídáním pizzy. Dítě má za úkol připravit pizzu dle obrázku vybrané karty za pomocí..

  429.00 Kč
 • Vilac Hmatej a najdi farma
  Vilac Hmatej a najdi farma

  Druhá verze bestselleru didaktické hry Hmatej a najdi. Skryté dřevěné předměty v pytlíku v neprůhlédném obalu – tubě. Menší děti mají za úkol po vložení ruky do tuby jen na..

  724.00 Kč


Hledáte Ostatní společenské hry? V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit jedinečné petit collage hra hádej kdo jsem!!
© 2023Kontakt