RTV stolek MEORATI,RTV stolek MEORATI

RTV Stolek MEORATI,RTV Stolek MEORATI

RTV stolek MEORATI,RTV stolek MEORATI

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Obývací sestavy
Dodavatel:ELTAP
Cena:5468.00 Kč
RTV stolek MEORATI,RTV stolek MEORATI 5 (100%) 49 hodnocení

TV stolek ze série MEORATI skvěle doplní Váš interiér. Série se vzynačuje černou barvou s dřevěnými frézovanými dvířky, které dodávají šmrc. Skříňka má dvě otevřené police, které umožňují pohodlné uspořádání multimediálních zařízení nebo dekorací. Navíc je vybavena dvěma policemi za zavřenýmí dvířky. Stolek stojí na kovových nohách, které mu dodávají stabilitu. V naší nabídce naleznete i závěsný TV stolek.Barva:hnědá / černáMateriál:MDF laminovaná / kovRozměry:šířka: 150 cmhloubka: 40 cmvýška: 60 cmvýška nožiček: 20 cmHmotnost:28 kgDodáváno v demontu.,TV stolek ze série MEORATI skvěle doplní Váš interiér. Série se vzynačuje černou barvou s dřevěnými frézovanými dvířky, které dodávají šmrc. Skříňka má dvě otevřené police, které umožňují pohodlné uspořádání multimediálních zařízení nebo dekorací. Navíc je vybavena dvěma policemi za zavřenýmí dvířky. Stolek stojí na kovových nohách, které mu dodávají stabilitu. V naší nabídce naleznete i závěsný TV stolek.Barva:hnědá / černáMateriál:MDF laminovaná / kovRozměry:šířka: 150 cmhloubka: 40 cmvýška: 60 cmvýška nožiček: 20 cmHmotnost:28 kgDodáváno v demontu.


 • RTV stolek MEORATI,RTV stolek MEORATI
  RTV stolek MEORATI,RTV stolek MEORATI

  Závěsný TV stolek ze série MEORATI skvěle doplní Váš interiér. Série se vzynačuje černou barvou s dřevěnými frézovanými dvířky, které dodávají šmrc. Skříňka má dvě otevřené..

  3518.00 Kč
 • Noční stolek MEORATI,Noční stolek MEORATI
  Noční stolek MEORATI,Noční stolek MEORATI

  Nočí stolek ze série MEORATI skvěle doplní Váš interiér. Série se vzynačuje černou barvou s dřevěnými frézovanými dvířky nebo čely zásuvek, které dodávají šmrc. Stolek je vybaven..

  3518.00 Kč
 • TV stolek ENTSIAN,TV stolek ENTSIAN
  TV stolek ENTSIAN,TV stolek ENTSIAN

  TV STOLEK ENTSIAN TV stolek ze série ENTSIAN představuje ideální spojení elegance a praktičnosti, které se snadno začlení do skandinávského stylu vašeho interiéru. Dekor dubu artisan a..

  4850.00 Kč
 • Komoda ENTSIAN,Komoda ENTSIAN
  Komoda ENTSIAN,Komoda ENTSIAN

  KOMODA ENTSIAN Komoda ze série ENTSIAN představuje kombinaci elegance a moderního designu, která se snadno začlení do jakéhokoli skandinávského stylu. Dekor dubu artisan a vyfrézované..

  7084.00 Kč


Hledáte Meorati? V sekci obývací pokoj | obývací sestavy je možné objevit jedinečné rtv stolek meorati,rtv stolek meorati!
© 2024Kontakt