Sada 10 ks vakuových úložných pytlů Compactor L 120 l

Sada 10 Ks Vakuových úložných Pytlů Compactor L 120 L

Sada 10 ks vakuových úložných pytlů Compactor L 120 l

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Úložné boxy a vakuové pytle
Dodavatel:Polti
Cena:1349.00 Kč
Sada 10 ks vakuových úložných pytlů Compactor L 120 l 5 (100%) 47 hodnocení

 • úspora až 75 % objemu
 • kompatibilní se všemi vysavači
 • hermeticky uzavíratelný zip
 • ochrana textilií před vlhkostí, plísněmi, roztoči, moli
 •  

  S úložnými vakuovými pytli docílíte maximální úspory místa. Uskladněním ve vacích dosáhnete až o 75 % menšího objemu oproti uskladnění bez vaku. Jsou ideální k ukládání sezónního oblečení, lůžkovin, plyšových hraček apod., a to doma, na chatě či při cestě na dovolenou, kdy je třeba šetřit místo v autě, karavanu nebo kufru.

  Patentovaný odsávací ventil je kompatibilní se všemi domácími vysavači. Díky jednocestnému ventilu po odsátí vzduchu vysavačem nedochází k opětovnému nafouknutí vaku. Vak je opatřen 100% hermeticky uzavíratelným plastovým zipem, který chrání uložené textilie před vnějšími vlivy jako jsou plíseň, roztoči, moli a prach. Odolný materiál s tvarovou pamětí, který nemění vzhled a vlastnosti uložených textilních vláken, vyžehlené oblečení nebude po vyjmutí pomačkané. Sada obsahuje 10 ks pytlů o objemu 120 l.

   

  Materiál: nylon, polyethylen

  Rozměry: 80 x 100 cm

  Objem: 120 l

   
  Hledáte Vakuové pytle a úložné vaky? V sekci domácnost a úklid | Úložné boxy a vakuové pytle je možné objevit jedinečné sada 10 ks vakuových úložných pytlů compactor l 120 l!
  © 2024Kontakt