Sada zahradního nářadí Flower Tools modrá, 4 ks

Sada Zahradního Nářadí Flower Tools Modrá, 4 Ks

Sada zahradního nářadí Flower Tools modrá, 4 ks

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zahrada
Dodavatel:4HOME
Cena:269.00 Kč
Sada zahradního nářadí Flower Tools modrá, 4 ks 3,5 (70%) 23 hodnocení

Víte, čím potěšíte každého zahrádkáře? Přeci touto skvělou sadou zahradního náčiní s krásnými květinovými rukojeťmi. V sadě najdete rýč, škrabku na plevel, drápek a a malé vidle, které jsou skvělé pro provzdušnění a kultivaci.


 • Fieldmann FZN 4000-A
  Fieldmann FZN 4000-A

  Výkonné zahradní nůžky určené k úpravě okrasných dřevin a okrajů trávníků. Součástí balení jsou dvě lišty. S lištou pro úpravu okrasných dřevin lze zastřihávat větve až do..

  499.00 Kč
 • Pila ocaska 315 mm
  Pila ocaska 315 mm

  Ruční pila ocaska na řezání dřeva a plastu. Otevřená plastová ergonomicky tvarovaná rukojeť pro pevné a bezpečné držení. Zuby se dvěma řeznými hranami pro rychlý a snadný řez...

  159.00 Kč
 • Cattara Grilovací kleště Shark, 45 cm
  Cattara Grilovací kleště Shark, 45 cm

  Tyto kleště prémiové kvality jsou ideální pro manipulaci s pokrmy při grilování. Využijete je doma i při kempování. Jsou zhotoveny z kvalitní oceli s tloušťkou 1,8 mm. Rukojeť je..

  199.00 Kč
 • SHARKS SH 150W bruska dvoukotoučová
  SHARKS SH 150W bruska dvoukotoučová

  Kvalitní dvoukotoučová bruska s optimálním výkonem, nastavitelnou ochranou proti jiskrám, robustní konstrukcí. Vhodná pro broušení a ostření jemným a hrubým brusným..

  749.00 Kč


Hledáte Zahradní nářadí? V sekci dům a zahrada | zahrada je možné objevit jedinečné sada zahradního nářadí flower tools modrá, 4 ks!
© 2021Kontakt