Ses Nauč se anglická slovíčka

Ses Nauč Se Anglická Slovíčka

Ses Nauč se anglická slovíčka

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Cena:279.00 Kč
Ses Nauč se anglická slovíčka 2,5 (50%) 39 hodnocení

Chcete se naučit nějaká nová anglická slovíčka? Právě to můžete udělat s touto krásnou, ilustrovanou sadou I learn! Přiřaďte barevné nálepky ke správným prvním písmenům a poté najděte správné kartičky se slovy. Umístěte karty ve správném pořadí. Pokud jste uvedli správné slovo, barevné testovací oblasti se budou shodovat. Vybarvováním slov se aktivně učíte hláskovat slova a krok za krokem se učíte více a více anglických slov. Věk: 3+ Obsahuje: 52 karet s písmeny a anglickými slovy, 8 pastelek.


 • Trefl První dětské hry Roční období
  Trefl První dětské hry Roční období

  V této hře se děti naučí, jaké změny se sebou přináší jednotlivé roční období. Překrásně ilustrované kartičky a žetony s charakteristickými prvky rozvíjejí dětské vnímání,..

  189.00 Kč
 • Educa hra Příšerky
  Educa hra Příšerky

  Veselá hra prověřující paměť je skvělá hra pro děti od 2 let. Cílem hry je nakrmit svou příšerku červíky, které má moc ráda. Kdo první nakrmí svou příšerku 5 červíky a..

  269.00 Kč
 • Ses Nauč se počítat
  Ses Nauč se počítat

  Naučit se počítat ještě nikdy nebylo tak zábavné! Hravou formou se naučíte počítat od jedné do dvanácti. Spočítejte zvířátka na kartičkách a nalepte samolepky na správná místa...

  279.00 Kč
 • Vilac Hmatej a najdi
  Vilac Hmatej a najdi

  Didaktické hry Hmatej a najdi jsou dlouhodobě bestsellery. Skryté dřevěné předměty v pytlíku v neprůhlédném obalu – tubě. Menší děti mají za úkol po vložení ruky do tuby jen na..

  724.00 Kč
 • Small Foot Hra Bingo X s příslušenstvím
  Small Foot Hra Bingo X s příslušenstvím

  Klasická soutěžní hra "Bingo" s barevnými žetony, bílými kuličkami, plastovým zásobníkem a losovacím kovovým bubnem. Každý hráč si může vybrat svou vlastní barvu žetonů. Klika..

  541.00 Kč
 • Bonaparte Společenská hra Grabolo Stragoo
  Bonaparte Společenská hra Grabolo Stragoo

  Tato rychlá postřehová hra zabaví vás i vaše přátele. Kostky určí kombinaci barvy a čísla, hráč musí rychle reagovat a sebrat ze stolu kartu splňující kombinaci. Cílem hry je získat..

  219.00 Kč


Hledáte Ostatní společenské hry? V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit jedinečné ses nauč se anglická slovíčka!
© 2023Kontakt