Ses Nauč se počítat

Ses Nauč Se Počítat

Ses Nauč se počítat

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Společenské hry a zábava
Cena:259.00 Kč
Ses Nauč se počítat 3,5 (70%) 44 hodnocení

Naučit se počítat ještě nikdy nebylo tak zábavné! Hravou formou se naučíte počítat od jedné do dvanácti. Spočítejte zvířátka na kartičkách a nalepte samolepky na správná místa. Najděte kartu se správným číslem a umístěte karty ve správném pořadí. Počítali jste správně? Barevné testovací oblasti se budou shodovat. Čísla si můžete vybarvit, abyste se naučili, jak se píší. Věk: 3+.Obsahuje: 24 karet s čísly (1-12) a figurkami, 8 pastelek, samolepky, návod.


 • Petit Collage Hra Hádej kdo jsem!
  Petit Collage Hra Hádej kdo jsem!

  Jsem zvíře? Jsem objekt? Jsem velký/á? Vydávám zvuky? Tolik otázek, tak málo času! Rychlá hra pro celou rodinu, která vám zaručí hodně smíchu a zábavy. Obsahuje 4 brýle s držákem na..

  455.00 Kč
 • Dino Diamantový les
  Dino Diamantový les

  Proměňte se v trpaslíky v originální dětské hře od českého autora. Čeká vás napínavá pátrací akce v temném lese. Hledat budete čtyři barevné diamanty a pokud je jako první najdete..

  379.00 Kč
 • Small Foot Hra Bingo X s příslušenstvím
  Small Foot Hra Bingo X s příslušenstvím

  Klasická soutěžní hra "Bingo" s barevnými žetony, bílými kuličkami, plastovým zásobníkem a losovacím kovovým bubnem. Každý hráč si může vybrat svou vlastní barvu žetonů. Klika..

  549.00 Kč
 • Bigjigs Toys Matematické bingo Násobení a dělení
  Bigjigs Toys Matematické bingo Násobení a dělení

  Zpestřete dětem bingo zábavným počítáním, a zdokonalte tak jejich matematické dovednosti. Losujte čísla na různobarevných kartičkách a nechejte je děti dosazovat do jednoduchých rovnic..

  399.00 Kč
 • Trefl Frozen II Forest Spirit
  Trefl Frozen II Forest Spirit

  Elsa se spolu se svou sestrou Annou a jejich společnými přáteli vydává na podivuhodnou cestu, aby odhalila pravdu o svých kouzelných schopnostech. Pomozte svým oblíbeným postavám nalézt..

  389.00 Kč
 • Trefl Ego Stolní hra
  Trefl Ego Stolní hra

  Zjisti, jak dobře znáš své přátele. Vyber si jednu ze 400 originálních otázek a přečti ji nahlas. Aniž by si ostatním ukázal nebo řekl svou odpověď, označ ji odpovídajícím žetonem...

  569.00 Kč
 • Trefl Vzdělávací hra Malý objevitel Hodiny, 32 dílků
  Trefl Vzdělávací hra Malý objevitel Hodiny, 32 dílků

  Tato skvělá vždělávací hra naučí vaše ratolesti hodinám. Hra spočívá v sestavování dvou kartiček, na kterých je vždy určitá denní doba a činnost, která s ní souvisí. Hra..

  169.00 Kč
 • Trefl Puzzle Avengers Endgame, 1000 dílků
  Trefl Puzzle Avengers Endgame, 1000 dílků

  Užijte si zábavu s oblíbenými superhrdiny. Po sestavení tohoto krásného puzzle si z něj snadno vyrobíte krásnou dekoraci, když jednotlivé dílky nalepíte na podložku...

  219.00 Kč


Hledáte Ostatní společenské hry? V sekci filmy, knihy, hry | společenské hry a zábava je možné objevit jedinečné ses nauč se počítat!
© 2024Kontakt