Ses Nauč se počítat

Ses Nauč Se Počítat

Ses Nauč se počítat

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Cena:279.00 Kč
Ses Nauč se počítat 4 (80%) 41 hodnocení

Naučit se počítat ještě nikdy nebylo tak zábavné! Hravou formou se naučíte počítat od jedné do dvanácti. Spočítejte zvířátka na kartičkách a nalepte samolepky na správná místa. Najděte kartu se správným číslem a umístěte karty ve správném pořadí. Počítali jste správně? Barevné testovací oblasti se budou shodovat. Čísla si můžete vybarvit, abyste se naučili, jak se píší. Věk: 3+.Obsahuje: 24 karet s čísly (1-12) a figurkami, 8 pastelek, samolepky, návod.


 • Vilac Hmatej a najdi
  Vilac Hmatej a najdi

  Didaktické hry Hmatej a najdi jsou dlouhodobě bestsellery. Skryté dřevěné předměty v pytlíku v neprůhlédném obalu – tubě. Menší děti mají za úkol po vložení ruky do tuby jen na..

  724.00 Kč
 • Petit Collage Hra Hádej kdo jsem!
  Petit Collage Hra Hádej kdo jsem!

  Jsem zvíře? Jsem objekt? Jsem velký/á? Vydávám zvuky? Tolik otázek, tak málo času! Rychlá hra pro celou rodinu, která vám zaručí hodně smíchu a zábavy. Obsahuje 4 brýle s držákem na..

  455.00 Kč
 • Small Foot Hra Bingo X s příslušenstvím
  Small Foot Hra Bingo X s příslušenstvím

  Klasická soutěžní hra "Bingo" s barevnými žetony, bílými kuličkami, plastovým zásobníkem a losovacím kovovým bubnem. Každý hráč si může vybrat svou vlastní barvu žetonů. Klika..

  541.00 Kč
 • Bonaparte Společenská hra Grabolo Stragoo
  Bonaparte Společenská hra Grabolo Stragoo

  Tato rychlá postřehová hra zabaví vás i vaše přátele. Kostky určí kombinaci barvy a čísla, hráč musí rychle reagovat a sebrat ze stolu kartu splňující kombinaci. Cílem hry je získat..

  219.00 Kč
 • Bigjigs Toys Matematické bingo Násobení a dělení
  Bigjigs Toys Matematické bingo Násobení a dělení

  Zpestřete dětem bingo zábavným počítáním, a zdokonalte tak jejich matematické dovednosti. Losujte čísla na různobarevných kartičkách a nechejte je děti dosazovat do jednoduchých rovnic..

  393.00 Kč
 • Trefl Černý Petr Myška Minnie
  Trefl Černý Petr Myška Minnie

  Díky těmto zábavným kartám se děti nebudou nudit doma ani na cestách. A jak se tato oblíbená hra hraje? Rozdají se všechny karty a kdo získá dvojice se stejným označením, odloží je..

  69.00 Kč
 • Vilac Lodě francouzského námořnictva
  Vilac Lodě francouzského námořnictva

  Klasická strategická hra v přenosném dřevěném kufříku, s motivy francouzského námořnictva může dětem pomoci zábavnou formou rozvíjet poznávací dovednosti. Cílem hry je střídavým..

  923.00 Kč
 • Trefl Frozen II Forest Spirit
  Trefl Frozen II Forest Spirit

  Elsa se spolu se svou sestrou Annou a jejich společnými přáteli vydává na podivuhodnou cestu, aby odhalila pravdu o svých kouzelných schopnostech. Pomozte svým oblíbeným postavám nalézt..

  389.00 Kč


Hledáte Ostatní společenské hry? V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit jedinečné ses nauč se počítat!
© 2023Kontakt