Tescoma kastrol MANICO ROSSO ø 20 cm, 3.0 l

Tescoma Kastrol MANICO ROSSO ø 20 Cm, 3.0 L

Tescoma kastrol MANICO ROSSO ø 20 cm, 3.0 l

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nádobí
Dodavatel:Tescoma
Cena:619.00 Kč
Tescoma kastrol MANICO ROSSO ø 20 cm, 3.0 l 5 (100%) 18 hodnocení

Nádobí a pánve jako z Itálie   Představujeme moderní kuchyňské nádobí v italském duchu – s jedinečným designem, prvotřídním nepřilnavým povrchem, atraktivními protiskluzovými úchyty a kvalitním indukčním dnem.   Designové hrnce a pánvičky s kameninovým povrchem   V čem toto designové nádobí vyniká? Především je uvnitř i vně nádob opatřeno antiadhezním povlakem s moderním vzhledem leštěného přírodního kamene. Na tomto povrchu se jídla nepřipalují a opékají se rovnoměrně.     Jeho další předností jsou masivní rukojeti a úchyty nádobí - všechny jsou dokonale protiskluzové, takže je manipulace s nádobím pohodlná a bezpečná. Decentně barevné nádobí   Co však pánve, kastroly a rendlíky MANICO ROSSO odlišuje na první pohled, je moderní a atraktivní design s výraznou červenou rukojetí. Vaše kuchyň tak s nádobím této řady získá nejen vysokou kvalitu a spolehlivou funkci, ale i skvělý design a italský šmrnc.


 • Litinový pekáč s víkem HIERRO 3,5 l červený
  Litinový pekáč s víkem HIERRO 3,5 l červený

  Na všechny typy varných ploch i do trouby na všechny typy varných ploch i do trouby nepřilnavý antikorozní povrch výborně vede teplo, které udržuje i po odstavení vysoce odolný, dlouhá..

  1499.00 Kč
 • Tescoma rendlík hluboký PRESTO MINI ø 12 cm
  Tescoma rendlík hluboký PRESTO MINI ø 12 cm

  Ucelená linie mini pánví, rendlíků a woku.   V čem nádobí PRESTO MINI vyniká?   Je ideální pro přípravu malých množství pokrmů, které se díky kvalitnímu..

  269.00 Kč
 • Tescoma kastrol MANICO ROSSO ø 20 cm, 3.0 l
  Tescoma kastrol MANICO ROSSO ø 20 cm, 3.0 l

  Nádobí a pánve jako z Itálie   Představujeme moderní kuchyňské nádobí v italském duchu – s jedinečným designem, prvotřídním nepřilnavým..

  619.00 Kč
 • Tescoma kastrol MANICO ROSSO ø 24 cm, 4.5 l
  Tescoma kastrol MANICO ROSSO ø 24 cm, 4.5 l

  Nádobí a pánve jako z Itálie   Představujeme moderní kuchyňské nádobí v italském duchu – s jedinečným designem, prvotřídním nepřilnavým..

  719.00 Kč


Hledáte Hrnce s nepřilnavým povrchem? V sekci vaření | nádobí je možné objevit jedinečné kastrol!
© 2020Kontakt