Sixtol Sada dětského nářadí Kids, 12 ks

Sixtol Sada Dětského Nářadí Kids, 12 Ks

Sixtol Sada dětského nářadí Kids, 12 ks

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Sixtol
Cena:399.00 Kč
Sixtol Sada dětského nářadí Kids, 12 ks 2,25 (45%) 42 hodnocení

Tato jedinečná sada potěší každého mladého kutila. Vaše děti vás tak můžu bezpečně napodobovat v domácích pracech nebo opravách a nemusí sedět nečinně v koutě. Sada rozvíjí zručnost i fantazii. Veškeré nářadí je uloženo v průhledném kufříku s praktickým madlem a zavíráním, který snadno uklidíte, když si dítě s nářadím přestane hrát. Obsah sady: 1x vrtačka s mechanickým systémem otáčení 1x kladívko 1x kleště kombinované 1x SIKO kleště 1x hasák 1x klíč očkoplochý 1x rukojeť šroubováku 2x nástavec do šroubováku: křížový a plochý šroubovák 3x nástavec do vrtačky 1x plastový kufřík 1x návod k použití materiál: Polypropylen + ABS plastrozměr kufříku: 30 x 28 x 8 cm


 • Schleich 42443 Mia a set pro vaulting
  Schleich 42443 Mia a set pro vaulting

  Malá holčička Mia, se může dokonale připravit na svou první soutěž se setem pro vaulting od Schleich® Horse Club. Instruktor jízdy na koni, Tom, uklidňuje koně a jemně švihne bičem,..

  789.00 Kč
 • Classic world Zvířata dřevěná navlékací
  Classic world Zvířata dřevěná navlékací

  Děti mohou provlékat barevná lanka malými dírkami na každém zvířeti v džungli, čímž vytvoří odlišný charakter zvířete a zároveň se naučí klíčové vývojové dovednosti...

  279.00 Kč
 • SES Moje první umělecké dílo
  SES Moje první umělecké dílo

  Moje první umělecké dílo je perfektní způsob pro rodiče, jak své děti učit malovat. Sada obsahuje veselé tištěné karty, které ukazují, kde byste měli umístit svou ruku nebo nohu...

  359.00 Kč
 • Addo Velká magická kreslící tabulka, 40,5 x 33,5 x 4 cm
  Addo Velká magická kreslící tabulka, 40,5 x 33,5 x 4 cm

  Pouhým dotykem pera maluj obrázky na podložku a pak je vymaž. Znovu a znovu. Velká magnetická tabulka obsahuje 4 magnetická razítka a magnetické pero. Ideální pro malé začínající..

  399.00 Kč
 • Addo Set pro malé princezny, růžová, 25 x 35 x 5,5 cm
  Addo Set pro malé princezny, růžová, 25 x 35 x 5,5 cm

  Se setem pro malé princezny bude každá dívka připravena na jakoukoli královskou příležitost. Boty, prsten, náušnice, korunka a jiskřivá hůlka zajistí spoustu zábavy. Rozměr jedné boty..

  249.00 Kč
 • Schleich 42542 Černovláska Sarah s pohyblivými klouby na koni Mystery
  Schleich 42542 Černovláska Sarah s pohyblivými klouby na koni Mystery

  Černovláska Sarah s koněm Mystery z Horse Club jsou nerozlučné kamarádky. Když Sarah a její arabská klisna cválají po polích, brodí se potoky nebo se toulají lesem, splyne jejich srdce v..

  499.00 Kč
 • Classic world Retro toustovač s příslušenstvím
  Classic world Retro toustovač s příslušenstvím

  Udělejte si lahodnou snídani s tímto dřevěným retro toustovačem. Vložte sendviče do toustovače a zatáhněte za páku dolů. Nožem nakrájejte plátky másla a doplňte svůj toast trochou..

  479.00 Kč


Hledáte Dřevěné hračky? V sekci dětské zboží | hračky je možné objevit jedinečné sixtol sada dětského nářadí kids, 12 ks!
© 2023Kontakt