Spodní skříňka rohová D90N SICILIA Sosna andersen,Spodní skříňka rohová D90N SICILIA Sosna andersen

Spodní Skříňka Rohová D90N SICILIA Sosna Andersen,Spodní Skříňka Rohová D90N SICILIA Sosna Andersen

Spodní skříňka rohová D90N SICILIA Sosna andersen,Spodní skříňka rohová D90N SICILIA Sosna andersen

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kuchyňské linky
Dodavatel:Kondela
Cena:4790.00 Kč
Spodní skříňka rohová D90N SICILIA Sosna andersen,Spodní skříňka rohová D90N SICILIA Sosna andersen 2,25 (45%) 43 hodnocení

Kuchyň SICILIA vyniká moderním a kvalitním provedením. Vnímejte jedinečnou krásu v detailu čelních ploch a ornamentech okrasných lišt.  Kuchyňská linka SICILIA v trendovém provedení vnese teplo do vaší kuchyně. Nabízíme ji ve dvou barevných variantách - první varianta má dvířka i korpus v provedení ořech Milano. Druhá varianta má dvířka kuchyně provedení sosna Andersen a korpus skříněk bílý.  Ozdobné lišty podtrhují rustikální nádech kuchyňské linky v obou variantách. Spodní rohová skříňka D90N je s dvířky. Dvířka se otevírají pomocí plastové úchytky. Vnitřní prostor je policí rozdělen na dvě odkládací plochy. Rustikální působící lišty jsou z kvalitní MDF. Spodní skříňky ke kuchyni SICILIA jsou dodávány bez pracovní desky. Barva:ořech milanososna andersen Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:korpus: DTD laminovanálišty: MDFúchytky: plast Rozměry:šířka: 79 / 90 cm hloubka: 79 / 90 cm výška: 82 cm tloušťka materiálu: 1,5 cm Hmotnost: 32 kg Dodáváno v demontu.,Kuchyň SICILIA vyniká moderním a kvalitním provedením. Vnímejte jedinečnou krásu v detailu čelních ploch a ornamentech okrasných lišt.  Kuchyňská linka SICILIA v trendovém provedení vnese teplo do vaší kuchyně. Nabízíme ji ve dvou barevných variantách - první varianta má dvířka i korpus v provedení ořech Milano. Druhá varianta má dvířka kuchyně provedení sosna Andersen a korpus skříněk bílý.  Ozdobné lišty podtrhují rustikální nádech kuchyňské linky v obou variantách. Spodní rohová skříňka D90N je s dvířky. Dvířka se otevírají pomocí plastové úchytky. Vnitřní prostor je policí rozdělen na dvě odkládací plochy. Rustikální působící lišty jsou z kvalitní MDF. Spodní skříňky ke kuchyni SICILIA jsou dodávány bez pracovní desky. Barva:ořech milanososna andersen Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:korpus: DTD laminovanálišty: MDFúchytky: plast Rozměry:šířka: 79 / 90 cm hloubka: 79 / 90 cm výška: 82 cm tloušťka materiálu: 1,5 cm Hmotnost: 32 kg Dodáváno v demontu.
Hledáte Sicilia? V sekci kuchyň | kuchyňské linky | kuchyňské série je možné objevit jedinečné spodní skříňka rohová d90n sicilia sosna andersen,spodní skříňka rohová d90n sicilia sosna andersen!
© 2024Kontakt