Sprchové sedátko Anima bílá SEDABSBI

Sprchové Sedátko Anima Bílá SEDABSBI

Sprchové sedátko Anima bílá SEDABSBI

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Koupelnové doplňky
Dodavatel:Anima
Cena:2499.00 Kč
Sprchové sedátko Anima bílá SEDABSBI 2,25 (45%) 51 hodnocení

SIKO pořiďte si pro své pohodlí i pro pohodlí všech členů rodiny do sprchového koutu sprchové sedátko. Sprchové sklápěcí sedátko je navrženo tak, aby odolalo maximálnímu zatížení 150 kg. Ve sprchovém koutu díky sklápěcímu mechanismu nezabírá téměř žádné místo a díky svému designu a nadčasové bílé barvě vypadá navíc skvěle. Je vyrobeno z pevného a houževnatého plastového materiálu, který je odolný vůči vnějším vlivům a snadno se udržuje v čistotě. Sedátko nabídne pohodlí a bezpečí například také v bezbariérové koupelně. Zdraví a krása > Zdravotní péče > Omezená pohyblivost a bezbariérový přístup > Nábytek a příslušenství pro osoby s handicapem


  • Stolička Anima bílá STOLPLBI
    Stolička Anima bílá STOLPLBI

    SIKO volně stojící stolička, nejen do sprchového koutu, je pomocníkem všech věkových kategorií. Nosnost: 130 kg. Materiál: ABS plastový sedák, nerez ocelové nožičky, protiskluzové gumové..

    999.00 Kč


Hledáte Sedátka do sprchy? V sekci koupelny | koupelnové doplňky | program pro seniory a handicapované je možné objevit jedinečné sprchové sedátko anima bílá sedabsbi!
© 2024Kontakt