Stolička Anima bílá STOLPLBI

Stolička Anima Bílá STOLPLBI

Stolička Anima bílá STOLPLBI

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Koupelnové doplňky
Dodavatel:Anima
Cena:999.00 Kč
Stolička Anima bílá STOLPLBI 4,25 (85%) 49 hodnocení

SIKO volně stojící stolička, nejen do sprchového koutu, je pomocníkem všech věkových kategorií. Nosnost: 130 kg. Materiál: ABS plastový sedák, nerez ocelové nožičky, protiskluzové gumové zakončení. Zdraví a krása > Zdravotní péče > Omezená pohyblivost a bezbariérový přístup > Nábytek a příslušenství pro osoby s handicapem


 • Sprchové sedátko Multi hnědá SEDWOOD
  Sprchové sedátko Multi hnědá SEDWOOD

  SIKO sprchové sedátko představuje oblíbený doplněk sprchových koutů. Sprchové sedátko je vyrobené z masivního dřeva zvaného Bulletwood pocházejícího z Brazílie. Nástěnný držák je..

  1290.00 Kč
 • Stolička do sprchy Anima bambus STOLWOOD
  Stolička do sprchy Anima bambus STOLWOOD

  SIKO stolička do sprchového koutu je pomocníkem všech věkových kategorií. Stolička je výškově nastavitelná a její výšku tak lze upravovat mezi 38 a 48 cm dle potřeby uživatele. Nosnost:..

  1999.00 Kč
 • Stolička Sapho bílá A0120101
  Stolička Sapho bílá A0120101

  Značka: Sapho, Série: , Druh výrobku: sedátko, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: bílá bílá, Výbava: , Materiál: hliník, Zdraví a krása > Zdravotní péče > Omezená pohyblivost a..

  3990.00 Kč


Hledáte Sedátka do sprchy? V sekci koupelny | koupelnové doplňky | program pro seniory a handicapované je možné objevit jedinečné stolička anima bílá stolplbi!
© 2024Kontakt