Tescoma etažérka 3-patrová GUSTITO

Tescoma Etažérka 3-patrová GUSTITO

Tescoma etažérka 3-patrová GUSTITO

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Servírování dortů a cukroví
Dodavatel:Tescoma
Cena:629.00 Kč
Tescoma etažérka 3-patrová GUSTITO 3 (60%) 24 hodnocení

Luxusní etažérka v kombinaci prvotřídního bílého porcelánu a kvalitního kovu poslouží k efektnímu podávání cukroví, jednohubek, ovoce a dalších dobrot a současně se stane reprezentativní ozdobou vašeho stolu.   V čem je třípatrová porcelánová etažérka GUSTITO výjimečná?   Praktická etažérka ze sněhobílého porcelánu přináší elegantní řešení, jak servírovat drobné sladké a slané pochutiny a současně ušetřit místo na stole.   Jaké jsou další výhody 3patrové etažérky GUSTITO?   lze ji snadno sestavit i rozložit   její skladování šetří místo   poslouží také jako hodnotný a užitečný dárek     Materiál: prvotřídní porcelán a kvalitní kov. Údržba: talíře jsou vhodné do myčky nádobí. Záruka: 5 let.


  • Tescoma dortové svíčky DELÍCIA KIDS 12 cm, 16 ks
    Tescoma dortové svíčky DELÍCIA KIDS 12 cm, 16 ks

    Vynikající pro zdobení dětských dortů, vyrobeno z kvalitního parafínu, knoty z přírodního vlákna. Svíčky používejte vždy se stojánky, nechte hořet max. 20 minut a poté uhaste,..

    79.00 Kč


Hledáte Etažérky? V sekci stolování | servírování dortů a cukroví je možné objevit jedinečné tescoma etažérka 3-patrová gustito!
© 2020Kontakt