Tescoma krájecí deska AZZA 50 x 33 cm

Tescoma Krájecí Deska AZZA 50 X 33 Cm

Tescoma krájecí deska AZZA 50 x 33 cm

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krájecí desky
Dodavatel:Tescoma
Cena:1299.00 Kč
Tescoma krájecí deska AZZA 50 x 33 cm 3,25 (65%) 41 hodnocení

Masivní krájecí deska ze speciálně vrstveného přírodního bambusu vynikající pro krájení, porcování i naklepávání potravin. Vybrání na spodní straně desky umožňuje zasunutí talíře nebo podnosu pro snadné shrnování naporcovaných surovin, krájecí deska je spádovaná směrem ke žlábku pro zachytávání tekutin.     Opatřeno komfortními úchyty pro bezpečnou manipulaci a protiskluzovou úpravou. Čistěte pod tekoucí vodou, nemyjte v myčce. 5 roků záruka.


 • Kela Prkénko krájecí KATANA bambus, 45 x 30 x 2 cm
  Kela Prkénko krájecí KATANA bambus, 45 x 30 x 2 cm

  Servírujte oblíbené sýry, vybrané salámy nebo načančané chuťovky na stylovém bambusovém prkénku německé značky Kela a užívejte si každý pohled na váš jedinečný doplněk...

  565.00 Kč
 • Dřevěné krájecí prkénko, 25 cm
  Dřevěné krájecí prkénko, 25 cm

  Praktické prkénko z březového dřeva oceníte během každého stolování i grilování! Servírujte na něm olivy, sušená rajčata nebo i oříšky a užívejte si pohodové dny i..

  99.00 Kč
 • Practic Stojan na krájecí desky, béžová
  Practic Stojan na krájecí desky, béžová

  Stojan na krájecí desky vám pomůže udržet pořádek a organizaci v kuchyni. Můžete v něm mít až 3 desky různých velikostí najednou...

  159.00 Kč
 • TESCOMA krájecí deska na chléb ONLINE
  TESCOMA krájecí deska na chléb ONLINE

  Atraktivní linie kuchyňských pomůcek s akcentovaným využitím bambusového dřeva. Krájecí deska s prostorem pro drobky je ideální pro komfortní a bezpečné krájení chleba a pečiva...

  999.00 Kč
 • TESCOMA krájecí deska pružná PRESTO, sada 3 ks
  TESCOMA krájecí deska pružná PRESTO, sada 3 ks

  Pružné krajecí desky Presto jsou vynikající pro krájení všech druhů potravin. Opatřeny protiskluzovou vrstvou, díky které přilnou ke stolu a nekloužou. Vyrobeno z pružného plastu pro..

  269.00 Kč
 • Practic Krájecí deska Vegana L, 30 x 22 cm, šedá
  Practic Krájecí deska Vegana L, 30 x 22 cm, šedá

  Plastová krájecí deska bude skvělým pomocníkem v kuchyni. Můžete na ní krájet ovoce, zeleninu, sýry nebo maso. Díky vyvýšenému okraji z něj nebudou stékat šťávy a vaše kuch.yňská..

  159.00 Kč
 • Prkénko bambus 42x29 cmzásobník nerez
  Prkénko bambus 42x29 cmzásobník nerez

  Krájecí prkénko z bambusového dřeva se zásobníkem je velmi praktický pomocník, který bude vždy po ruce. Na prkénku pohodlně nakrájíte ingredience, vytáhnete zásobník a velmi snadno do..

  699.00 Kč


Hledáte Dřevěná kuchyňská prkénka? V sekci krájení | krájecí desky je možné objevit jedinečné tescoma krájecí deska azza 50 x 33 cm!
© 2023Kontakt