Tescoma lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE

Tescoma Lopatka Na Uhlí S Drtičem PRIVILEGE

Tescoma lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Grilování
Dodavatel:Tescoma
Cena:369.00 Kč
Tescoma lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE 3,5 (70%) 32 hodnocení

Unikátní lopatka v kombinaci s drtičem dřevěného uhlí.   V čem lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE vyniká?   Snadno s ní podrtíte větší kusy dřevěného uhlí v papírových pytlích před grilováním. Při drcení si nemusíte navlékat rukavice, ani používat kladívko apod. Jakmile je uhlí nadrceno, drtič sejmete a samotnou lopatkou drcené uhlí naberete a pohodlně přenesete do ohniště grilu. Podrcené uhlíky se mnohem rychleji rozhoří a váš gril bude mít větší výhřevnost.   Jaké má lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE další výhody?   je vynikající pro použití s Power grilem TESCOMA lopatka s drtičem je unikátní řešení vývojového a design centra TESCOMA.   Materiál: Vyrobeno z kvalitní oceli a odolného dřeva gumovníku brazilského. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma teleskopická vidlička PRIVILEGE 75 cm
  Tescoma teleskopická vidlička PRIVILEGE 75 cm

  Napíchnete, pohodlně se usadíte a jen si užíváte tu skvostnou vůni... Teleskopická vidlička vám dopřeje maximální komfort při opékání vuřtů a klobás! Měří 75 centimetrů a chlubí se..

  299.00 Kč
 • Tescoma pánev na gril PRIVILEGE ø 28 cm
  Tescoma pánev na gril PRIVILEGE ø 28 cm

  Děrovaná grilovací pánev umožní grilovat drobnosti   Představujeme perforovanou pánev na gril, se kterou už se nemusíte bát, že vám malé kousky grilovaných dobrot..

  669.00 Kč
 • Tescoma kartáč na grilovací rošty PRIVILEGE
  Tescoma kartáč na grilovací rošty PRIVILEGE

  Vysoce účinný kartáč pro čištění grilu TESCOMA PARTY TIME i ostatních zahradních grilů s kovovými rošty.   V čem Kartáč na grilovací rošty PRIVILEGE..

  199.00 Kč
 • Tescoma lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE
  Tescoma lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE

  Unikátní lopatka v kombinaci s drtičem dřevěného uhlí.   V čem lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE vyniká?   Snadno s ní podrtíte..

  369.00 Kč
 • Litinový lis na maso Pit Boss
  Litinový lis na maso Pit Boss

  Razítko na maso Pit Boss vyrobené z těžké litinyLis zabrání zkroucení masa při vařeníVhodné pro použití na slaninu, steaky, hamburgery ale i ryby a zeleninuRobustní plastová rukojeť pro..

  969.00 Kč


Hledáte Grilovací nářadí a pomůcky? V sekci venkovní aktivity | grilování je možné objevit jedinečné tescoma lopatka na uhlí s drtičem privilege!
© 2022Kontakt