Tescoma teleskopická vidlička PRIVILEGE 75 cm

Tescoma Teleskopická Vidlička PRIVILEGE 75 Cm

Tescoma teleskopická vidlička PRIVILEGE 75 cm

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Grilování
Dodavatel:Tescoma
Cena:299.00 Kč
Tescoma teleskopická vidlička PRIVILEGE 75 cm 5 (100%) 36 hodnocení

Napíchnete, pohodlně se usadíte a jen si užíváte tu skvostnou vůni... Teleskopická vidlička vám dopřeje maximální komfort při opékání vuřtů a klobás! Měří 75 centimetrů a chlubí se rukojetí z na omak příjemného dřeva gumovníku brazilského. Co skladnost? Bez obav, dá se složit. Po zasunutí napichovací části do rukojeti má jen 22 cm, pohodlně ji tedy sbalíte na „opékačku“ i do opravdu malého batůžku. V čem je teleskopická vidlička PRIVILEGE jedinečná?   rukojeť z odolného dřeva gumovníku brazilského   je teleskopická   bezpečná a pohodlná manipulace   celou vidličku lze zasunout do rukojeti   složená měří jen 22 cm   skladná a bezpečná Materiál: prvotřídní nerezavějící ocel, dřevo gumovníku brazilského. Údržba: nemyjte v myčce. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma pánev na gril PRIVILEGE ø 28 cm
  Tescoma pánev na gril PRIVILEGE ø 28 cm

  Děrovaná grilovací pánev umožní grilovat drobnosti   Představujeme perforovanou pánev na gril, se kterou už se nemusíte bát, že vám malé kousky grilovaných dobrot..

  669.00 Kč
 • Tescoma kartáč na grilovací rošty PRIVILEGE
  Tescoma kartáč na grilovací rošty PRIVILEGE

  Vysoce účinný kartáč pro čištění grilu TESCOMA PARTY TIME i ostatních zahradních grilů s kovovými rošty.   V čem Kartáč na grilovací rošty PRIVILEGE..

  199.00 Kč
 • Tescoma lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE
  Tescoma lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE

  Unikátní lopatka v kombinaci s drtičem dřevěného uhlí.   V čem lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE vyniká?   Snadno s ní podrtíte..

  369.00 Kč


Hledáte Grilovací nářadí a pomůcky? V sekci venkovní aktivity | grilování je možné objevit jedinečné tescoma teleskopická vidlička privilege 75 cm!
© 2022Kontakt